Програми Електронне врядування та правова освіта

Назва програми Міські програми
Програма навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівних працівників підприємств, установ і організацій Хмельницької міської територіальної громади, членів виконавчого комітету та депутатів ... на 2024 рік
Програма підтримки Хмельницькою міською радою державних стандартів у сфері забезпечення доступу громадян до правосуддя на 2023 рік
Програма «Здійснення Управлінням ДМС у Хмельницькій області та Хмельницькою міською радою заходів у сфері громадянства, міграції, надання адміністративних послуг на 2023-2024 роки»
Концепція розвитку цифрових компетентностей жителів Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки
Програма правової освіти населення Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки
Програма розвитку геоінформаційної системи Хмельницької міської ради на 2021-2025 роки
Програма цифрового розвитку на 2021-2025 роки
Програма розвитку та організації надання адміністративних послуг на території Хмельницької міської територіальної громади на 2023 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програми взаємодії регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС) із Хмельницькою міською радою в сфері надання адміністративних послуг населенню на 2023 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівних працівників підприємств, установ і організацій Хмельницької міської територіальної громади ... на 2023 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програми навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівних працівників під-в, установ і організацій Хмельницької МТГ, членів виконавчого комітету та депутатів ... на 2022 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма розвитку архівної справи Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2022 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма забезпечення надання адміністративних послуг територіальних органів Міністерства внутрішніх справ України через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради на 2021 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівних працівників підприємств, установ і організацій ... та депутатів міської ради на 2021 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма впровадження електронного урядування у Хмельницькій міській раді на 2015-2020 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Міська цільова програма забезпечення надання комплексної послуги «єМалятко» м.Хмельницького на 2020 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівних працівників підприємств, установ і організацій міста, членів виконавчого комітету ... на 2020 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Міська програма правової освіти населення на 2016-2020 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!