Новини

Пізнавальний інтерактив від Музею історії міста Хмельницького у селі Пирогівці

У рамках проєкту «День закладу у старостинських округах» 25 квітня численна аудиторія школярів Пироговецького ліцею мала можливість отримати наочне уявлення про один з найцікавіших музеїв міста Хмельницького, який накопичує і зберігає його історію та популяризує її, експонуючи і детально вивчаючи.

Працівники Музею історії міста Хмельницького на чолі з директором Галиною Іванівною Барабаш ознайомили пирогівчан зі своїм музейним закладом.

Пані Галина Барабаш розповіла про постійну експозицію музею та предмети різних історичних періодів, представлені в кожному з її розділів. Переглянувши невеличкий промовідеоролик про музей, юні мешканці села віртуально перенеслись у зали музею та побували на оглядовій екскурсії. Присутні з цікавістю взяли участь в інтерактивному огляді реконструйованих обладунків – чи не найпопулярніших музейних експонатів не лише в музейній експозиції, а й на виїзних виставках за межами музею.

Дітлахи залюбки приміряли зразки середньовічних шоломів: західноєвропейський бацинет і норманський шолом зі зведеною кольчужною бармицею. І, взявши до рук ще й реконструйовані копії стародавніх мечей та щитів, майбутні захисники України могли на хвильку уявити себе лицарями Середньовіччя, оборонцями Землі Подільської ‒ саме таку назву в давні часи мало наше Поділля.

Пізнання історії рідного краю з залученням предметного інтерактиву змотивувала багатьох дітей відвідати музей історії міста Хмельницького разом з батьками.

За інформацією

Музею історії міста Хмельницького

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!