Новини

У Хмельницькому змінено схеми руху нових автобусних маршрутів №3 та №5

Для зручності жителів міста Хмельницького змінено схеми руху автобусів маршрутів №3 та №5, які вже протягом місяця курсують містом. Маршрут №5 тепер з’єднує мікрорайон Лезневе з речовим ринком, що на Львівському шосе. А автобусний маршрут №3, що сполучає Озерну з мікрорайоном Дубове, став кільцевим. Рішення про зміну маршрутів прийняли після того, як проаналізували пасажиропотік.

«Було багато прохань від хмельничан щодо транспорту біля обласної лікарні. Змінили маршрут № 3. Тепер в центр можна доїхати за кілька хвилин. Також жителі Лезневого просили продовжити маршрут № 5. Тепер можна ним їздити до речового ринку. Цього місяця, у серпні, на ці маршрути будуть додані автобуси, тому чекати на зупинках потрібно буде недовго. На цих маршрутах у нас працюють сучасні, великогабаритні автобуси», - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук.

 

Графік руху автобусів маршруту №3 сполученням: «Озерна – Обласна лікарня»

Графік руху автобусів маршруту №5 сполученням: «Лезневе – Львівське шосе»

 

Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!