21 травня 2019 року відбудуться громадські слухання щодо пропозицій у проектах містобудівної документації “Детальний план території “Заріччя” та “Детальний план території центральної частини міста”

Відповідно до рішення 5-ої сесії Хмельницької міської ради від 16.03.2016 № 4 “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік” та рішення 13-ої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 № 4 “Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку м. Хмельницького на 2017 рік” на замовлення управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Державним підприємством “Український науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” ім. Ю. М. Білоконя” (м. Київ) розроблено проекти містобудівної документації “Детальний план території “Заріччя” та “Детальний план території центральної частини міста”, що пов'язані з визначенням планувальної структури та функціонального призначення територій, а також пропозиціями щодо подальшого їх використання в межах розробки.

Керуючись Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності” та Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” Хмельницька міська рада запрошує жителів міста взяти участь у громадських слуханнях щодо проектів містобудівної документації “Детальний план території “Заріччя” та “Детальний план території центральної частини міста”, які відбудуться 21 травня 2019 року о 16.00 у сесійній залі Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!