Новини

Бібліотеки Хмельницької громади поповнюють фонди

У бібліотеки Хмельницької міської територіальної громади почали надходити нові книги. За кошти міського бюджету, а це 450 тис. грн, було закуплено майже 3000 нових книг українських видавництв через тендерні закупівлі.

Всі надходження розподілять між усіма бібліотеками Хмельницької міської територіальної громади, а це 15 бібліотек в місті та 14 у селах громади. В середньому по 100 нових книг отримає кожна бібліотека, в залежності від кількості її користувачів.

Замовляли книги різної тематики, тому кожний читач знайде для себе необхідну літературу: для навчання, розвитку чи дозвілля. Це і твори за шкільною програмою, дитяча література і видання для юнацтва, художня та науково-популярна література для дорослих, інклюзивна література. Багато видань для навчання, саморозвитку, з психології. Полюбилися читачам і комікси, які набули особливої популярності після тематичного Дня міста, кого головним героєм став Хмельмен.

Публічні бібліотеки громади обслуговують і дорослих, і дітей, тому література є для різного віку.

Особливу увагу приділили інклюзивним виданням, на які є запит у хмельничан. Це література для людей з порушенням зору, книги шрифтом Брайля і для слабозорих з великими літерами. Такі книги неможливо придбати в магазині у вільному продажу, тому бібліотекарі замовляли їх безпосередньо у видавництві.

Зараз література зараз проходить всі відповідні оформлення, заноситься в електронний каталог. Через декілька тижнів книги будуть на полицях і чекатимуть на своїх читачів.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!