Новини

Хмельничан запрошують безплатно та анонімно пройти експрес-аналіз на визначення рівня глюкози в крові

14 листопада - Всесвітній день боротьби з діабетом. Він був започаткований у 1991 році з метою підвищення обізнаності населення про діабет, причини його розвитку, методи профілактики та запобігання його руйнівним наслідкам.

У Хмельницькому до Всесвітнього дня боротьби з діабетом заплановано ряд заходів.

14 листопада у Хмельницькому з 09-00 до 14-00 планується проведення соціально орієнтованої акції до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Пройти обстеження можна в усіх амбулаторіях сімейної медицини, в усіх поліклініках міста, в міському пенсійному фонді ( вул. Володимирська, 49), в «Прозорому офісі» ( вул. Перемоги, 10 Б), аптеках ( вул. Інститутська, 4, вул. Козацька, 54, вул. Майборського, 16, вул. Кам’янецькій, 63 ).

Отримати відповідні рекомендації щодо лікування можна на засіданнях «Школи діабету», які відбудуться:

о 9-30 - в актовій залі Хмельницької міської поліклініки №2,

о 12-00 - в актовій залі Хмельницької міської поліклініки № 4,

о 13-30 - в актовій залі Хмельницької міської поліклініки №1.

Комунальна аптека «Віола» з 12 до 15 листопада з 09-00 до 14-00 проводить акцію з вимірювання цукру крові до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом в приміщенні соціальної аптеки що на вул. Кам’янецькій, 63.

Інколи люди, які приходять на обстеження навіть не здогадуються, що хворі на цукровий діабет.

Управління охорони здоров’я міської ради запрошує пройти обстеження та отримати відповідні рекомендації медичних фахівців, адже вчасна діагностика та адекватне лікування дуже важливі в попередженні ускладнень.

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!