Новини

Хмельничани створили додаток для українців, які були змушені покинути свій дім

Хмельничанин Владислав Химич спільно із друзями активно займається волонтерством. Одним із напрямків є створення мобільного додатку «МайМайЛюди». За допомогою застосунку можна знайти житло, вакансії на роботу та волонтерів у різних країнах: Україні, Польщі, Румунії, Угорщині. У кожній країні можна знайти центри допомоги, платне та безкоштовне житло, вакансії, волонтерів, безкоштовні медичні консультації. Команда активно працює над оновлення додатку і заплановано збільшити кількість країн, додати можливість обміну речами тощо. Додаток безпечний, адже розробники не збирають жодних даних про користувачів.

«До роботи над додатком долучилася компанії «МайМайКарс» і ми продовжуємо співпрацю. Вдячній і радий, що у першу добу запуску «МайМайЛюди» - було 8000 реєстрацій і в той же час прикро, наскільки велика кількість людей, яким потрібна допомога. Проте я з нетерпінням чекаю на день, коли зможу його видалити, адже це буде день нашої перемоги та день, коли жодна людина не потребуватиме такого роду допомоги», - розповів автор додатку Владислав Химич.

Окрім мобільного додатку команда небайдужих хмельничан активно займається й іншими напрямками волонтерства.

«Ми з першого дня війни почали допомагати, як і сотні тисяч інших українців. З друзями почали будувати укріплення для військової адміністрації, робити металеві захисні конструкції, шипи та інші речі для оборони міста. На ці потреби витрати, лише на метал 150 тис. грн. Наші дівчата, замовляли амуніцію, тепловізори, каски, розгрузки, медикаменти та продукти для українських героїв. Моя сім’я та друзі з перших днів і до цього часу виготовляють різноманітну випічку для військових. Я дякую усім хто нам допомагав, усім своїм друзям. Спільними зусиллями ми зібрали понад 300 тис. грн. Загалом порахувати в коштах просто неможливо, адже зараз усі українці як один об’єдналися та роблять все для нашої перемоги. Слава Україні! Слава кожній людині яка допомагає! Честь і повага кожному герою який там!», - продовжив Владислав Химич.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!