Новини

Хмельницька міська рада компенсує ресторанному бізнесу витрати на придбання генераторів та Starlink

 

На позачерговій, останній у 2022 році, сесії Хмельницької міської ради, що відбулася 29 грудня, прийняли програму, за якою відшкодовуватимуть частину вартості для бізнесу придбання електрогенераторів та старлінків.

«Таким чином, спільно з підприємцями, створиться 50 місць, де, в разі потреби, можна буде зарядити телефони та скористатися інтернетом. Звичайно ж адреси будуть оприлюднені.

Також підприємствам, які мають більше 10 найманих осіб, пропонується підтримка у вигляді відшкодування на придбання засобів супутникового зв'язку.

Усі умови отримання відшкодування тут (інфографіка) або Управління економіки Хмельницької міської ради», - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук на власній сторінці у мережі Фейсбук.

 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!