Новини

Хмельницьких студентів запрошують взяти участь у конкурсі «Розумним Бути Модно»

Студенти хмельницьких вищих навчальних закладів мають можливість виграти кошти для оплати навчання. Усіх охочих запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Конкурс проводиться в рамках соціального проекту мотивації розумної молоді. Автори трьох кращих робіт отримають грошові гранти, які можуть витратити на оплату навчання за 10, 6 та 3 місяці. Якщо переможуть студенти державної форми навчання, вони отримають стипендіальне забезпечення за 10, 6 та 3 місяці від організаторів конкурсу. Витратити кошти можна на оплату навчання або на власний розсуд.

Для участі студентам потрібно написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року. Кількість робіт не обмежена, але кожна робота буде проходити перевірку на унікальність.

Дізнатися детальні правила та перелік вищих навчальних закладів, які є офіційними учасниками конкурсу, можна за посиланням.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!