Новини

Хмельницький мистецький

В рамках заходів з нагоди відзначення Дня міста в Хмельницькому відбуваються різнопланові мистецькі події і кожен може обрати собі заняття для душі. Так, в сквері ім. Т.Г.Шевченка пройшов заключний гала-концерт фестивалю «Слово єднає!». Протягом двох тижнів фестиваль зібрав близько 1500 поціновувачів українського літературного слова. Було проведено більше пів сотні заходів, які відбувалися у культурно-мистецьких та навчальних закладах міста Хмельницького.

Із такою вагомою літературною подією учасників фестивалю та глядачів, які завітали на гала-концерт, привітала заступник міського голови Галина Мельник. Також Галина Леонтіївна вручила грамоти міського голови учасникам фестивалю, подякувала за їх творчу працю та побажала нових здобутків на літературній ниві.

В рамках фестивалю діє книжковий ярмарок, де кожен може знайти собі книгу до смаку.

Для тих хто цікавиться художнім мистецтвом, а особливо вуличною інсталяцією, в обласному художньому музею відбулася Artist-talk із художником Антоном Логовим (Київ) роботи якого прикрасили вулицю Проскурівську та сквер ім. Т.Г.Шевченка. Учасники творчої зустрічі мали можливість поспілкуватися із художником та поставити запитання. Захід відбувся в рамках літературно-перекладацького фестивалю TRANSLATORIUM, який триватиме в Хмельницькому 4-6 жовтня.

Ще однією мистецькою подією є виставка творів викладачів та студентів Хмельницького національного університету та Природнього-технічного університету Познанської академії мистецтв (м. Бидгощ, Польща). У виставковій залі Дитячої школи образотворчого та прикладного мистецтва представлено вишукані сукні, макети інтер’єрів, об’ємні роботи, художні картини та багато інших цікавих робіт. Експозиція завершує роботу сьогодні о 16.00.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!