Новини

Інспектори з паркування продовжують працювати на вулицях Хмельницького

З 21 липня в місті почала працювати інспекція з паркування. Перед початком роботи інспекції проведено онлайн-опитування, в якому понад 57% хмельничан, що висловили свою думку, підтримали ідею створення інспекції з паркування. Інспектори проводили роз’яснювальну роботу, після фіксації порушення на лобовому склі автомобіля залишали попереджувальні повідомлення. З 1 вересня вони почали оформляти адміністративні постанови, які передбачають сплату штрафу.

Від початку роботи інспекторів з паркування (з 1 вересня 2021 року) станом на 20 жовтня винесено 665 постанов про накладення адміністративних стягнень, з яких 464 постанови сплачено.

Головні спеціалісти - інспектори з паркування управління транспорту та зв’язку від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради мають право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою і сьомою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 1521 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) і накладати адміністративні стягнення.

Відповідно до статті 2791 КУпАП, відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 142 КУпАП, має право сплатити 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, що вважатиметься виконанням адміністративного стягнення у повному обсязі.

В управлінні транспорту та зв’язку вчергове звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху та відповідально ставитись до своїх обов'язків.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!