Новини

Літературний марафон «Щодня читай українською» завітав до книгозбірень сіл, які входять до складу Хмельницької громади

Двотижневий літературний марафон «Щодня читай українською» розпочав свою мандрівку книгозбірнями Централізованої бібліотечної системи, котрі знаходяться в селах нашої громади. Першою, яку 20 вересня відвідав марафон, стала Пироговецька бібліотека-філія № 18, наступною – Давидковецька бібліотека-філія № 5. В обох книгозбірнях влаштували літературні зустрічі – «Українським словом озброєні» та «Письменники рідного краю». Ці заходи та той, що пройде невдовзі у Малашівцях, складають так званий «Марафон на колесах». А вже він є частиною двотижневої літературної події.

Так, до бібліотек завітали поетка, журналістка, авторка збірки «Я розмовляла з твоїми очима…» Альона Радецька, поет, активний літературний діяч, автор десятка поетичних збірок Віталій Міхалевський, журналіст, поет, перекладач, автор гуморесок та автобіографічної книжки «Рими й рядки поміж ними» Степан Шкапій.

Попередньо у бібліотеках сіл відбувалися літературні зустрічі-знайомства з хмельницькими письменниками. Тож читачі уже знали літераторів і хотіли з ними побачитися. Дехто заздалегідь підготував питання.

Цей день «Марафону на колесах» видався насиченим. Було багато спілкування, хорошої та влучної поезії, поділилися спільними мріями про якнайшвидшу перемогу та щирими сподіваннями світлого майбутнього для всієї країни. Адже девізом літературних зустрічей є гасло «З українським словом до перемоги», котре описує увесь цьогорічний марафон.

За інформацією Центральної публічної бібліотеки

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!