Новини

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в громаді станом на 13 травня

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 13 травня.

"Друзі, інформую:
 
- станом на 7:30 13 травня у Хмельницькому прильотів не зафіксовано!
 
- однак у результаті терористичної атаки є влучання в об’єкт на території однієї з громад Хмельницького району. Пожежа триває.
 
- внаслідок вибухових хвиль у Хмельницькому пошкоджено навчальні заклади, медичні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхові та індивідуальні житлові будинки.
 
- є постраждалі і поранені мешканці громади. Кількість уточнюється.
 
- усі служби працють над ліквідацією наслідків. У випадку пошкоджень житла звертайтеся за телефоном 1580, а також в УМК «Центральна».
 
- евакуація, на разі, не проводиться.
 
- проблем з комунальними послугами у місті немає.
 
Тримаймо стрій!
Слава Україні!"

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 22 березня.

"Понад 3 години чергової нічної терористичної атаки.
На разі, влучань і «прильотів» на території громади не зафіксовано.
Звуки, які було чутно впродовж ночі, пов’язані з результативною роботою сил ППО. За що ми їм усі дякуємо!
І обов’язково маємо підтримати вранці!
Тримаймо стрій!
Слава Україні!", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі. 

 

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 9 березня.

«Друзі, вночі під час масованої терористичної атаки по всій країні, багато хмельничан чули звук вибуху.

Інформую, що прильотів на території громади станом на 7.00 не зафіксовано. Вибухи пов’язані з роботою сил ППО.

Тримаймо стрій!», - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом 27 лютого.
"Чергова масована терористична атака на Хмельницьку громаду. Цього разу ворог використав БПЛА.
На разі, відомо про 1 загиблого та 4 поранених.
Пошкоджено низку будівель. Триває гасіння пожеж", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.
 

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 18 лютого.

"Друзі, чергова терористична атака на нашу громаду.
Попередня інформація:
- 2 людей поранено. Людям надана медична допомога. Життю нічого не загрожує;
- пошкоджено 3 навчальних заклади;
- пошкоджено кілька сотень вікон багатоповерхівках;
- пошкоджено низку комерційних об’єктів, магазинів, кафе;
- пошкоджено цивільних автомобіль.
Усі комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків терористичної атаки. Змінено маршрути громадського транспорту, які рухаються по вул.Петлюри.
Тримаймо стрій!", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі. 

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 11 лютого.

«Після чергової терористичної атаки ситуація з енергопостачанням залишається складною.

Пошкоджено: 27 вікон у 2 навчальних закладах, вікна та будівлі на комунальному підприємстві, понад 80 вікон в багатоповерхових будинках, десятки вікон у приватному секторі.

Частина котелень працюють на генераторах і когенераційних установках. Тепло подаємо усім споживачам.

Водопостачання і каналізаційне господарство працюють повністю, частина КНС працюють на генераторах.

Понад 50% споживачів без електропостачання. Найскладніша ситуація на частині Південно-Західного мікрорайону та частині Гречан. В цих мікрорайонах ми виставили мобільні пункти обігріву, 24 генератори, мобільну польову кухню та «буржуйки».

Графіки погодинних відключень не діють. Обленерго застосовує аварійні відключення.

Ремонтні роботи тривають. На жаль, вчора заплановане зробити не вдалося через майже 6 год повітряних тривог. До вечора енергетики планують дати живлення в усі мікрорайони. Подача електроенергії буде здійснюватися погодинно.

Тримаймо стрій!», - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 10 лютого

«Ще з ночі почалася терористична атака агресора. В нічний час був приліт по одному із об’єктів критичної інфраструктури в Шепетівському районі. Цей приліт також стосується Хмельницької громади, адже ми всі зав’язані в одну енергетичну систему.

Під час ранкової терористичної атаки був черговий ракетний обстріл Хмельницької області. Наші сили ППО збили частину цілей, але одна з ракет влучила в один із об’єктів інфраструктури Хмельницької громади. Це чергове влучання починаючи з 10 жовтня. Об’єкту завдано досить суттєві пошкодження. Дякую рятувальникам, які оперативно ліквідували пожежу і не дали можливості їй поширюватися на інші споруди.

Постраждалих та поранених попередньо немає. Збитки завдані суттєві, є руйнування на одному із освітніх об’єктів в південно-західному мікрорайоні – там повилітали вікна, є пошкодження вікон в багатоповерхових житлових будинках (мова йде про десятки вікон), є пошкодження даху, пошкодження вікон в приватних будинках.

Приліт відразу призвів до певних обмежень по електропостачанню критичної інфраструктури, але ми в межах 15-20 хвилин перезаживили наші каналізаційно-насосні станції і каналізаційне господарство у нас працювало і працює. Перезаживили на генератори, які в нас придбані. Те саме стосується котелень, частина з них залишилися без енергопостачання, але в межах пів години ми їх перезаживили на когенерацію і на генератори. В нас понад 90% споживачів з водою. Майже всі споживачі забезпечені теплом, є індивідуальні випадки, але ці проблеми будуть усунуті.

Близько 50% споживачів без електропостачання. Після завершення повітряної тривоги енергетики одразу приступили до ліквідації пошкоджень. Попередньо можемо говорити, що до вечора буде можливість заживити усіх споживачів, але однозначно буде застосовуватися графік відключень. Це будуть графіки аварійних, погодинних відключень. Вони будуть більшими ніж було заплановано та проанонсовано вчора», - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

 
Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 17.30 31 грудня.

"Друзі, інформую про ситуацію в громаді після чергової терористичної атаки. Ситуація залишається складною. На 17.30 можемо повідомити, що було кілька ракетних обстрілів та кілька прильотів. Звичайно була результативна робота нашої ППО. Стосовно прильотів, то було влучання в один з військових об’єктів - постраждала військова техніка. Було також влучання по цивільних об’єктах, як наслідок маємо більше 10 постраждалих людей – 8 госпіталізовано. Стан різного ступеня важкості. Двоє дуже важкі – лікарі борються за їх життя. Пошкоджено більше 10 приватних автомобілів, велику кількість житлових будинків, пошкоджений дитячий садочок, комерційні об’єкти, АЗС, об’єкти комунальної інфраструктури.

Недодержава-терорист 31 грудня вирішила обстріляти мирне, цивільне місто. Вони хотіли нас залякати, але хочеться їм сказати, що ми обов’язково в наступному році докладемо ще більших зусиль заради нашої перемоги.

Станом на зараз всі комунальні служби, управляючі компанії з різних мікрорайонів надають допомогу мешканцям. Ми закриваємо сотні вікон плівкою, плитами, щоб люди могли переночувати. Виконуємо інші роботи, адже пошкоджено лінії зовнішніх електропередач, змінили частину маршрутів громадського транспорту. Робимо все, аби якомога швидше усунути наслідки цієї терористичної атаки.

Тримаймо стрій!

Вічна пам’ять та слава загиблим Українським Героям!

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.

 

 

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 11 грудня.

"Друзі, інформую.
Завдячуючи зусиллям енергетиків, ремонтних бригад і незначній стабілізації енергосистеми, з вчорашньої ночі електроенергія подається згідно графіків 4 год через 4 години. Причому, іноді вдається навіть заживляти більше, ніж на 5-6 годин поспіль.
Тому на ці вихідні загалом ситуація стабільна. Якою буде ситуація наступного тижня, прогнозувати неможливо.
Друзі, дякую усім за терпіння.
Війна - це не прикольний ролик у тіктоці, чи сюжет по телебаченні. Війна - це холод, голод, кров, втрати, руйнування!
Війну на нашу рідну, Богом дану землю, принесла російська нечисть. Вона руйнує, вбиває, ґвалтує, вона хоче погрузити нас у тотальний морок.
Ціною неймовірних, героїчних надзусиль, ціною втрат, наші Воїни нищать рашистів, на фронті русня шансів немає. Саме тому, вона хоче змусити нас капітулювати, знищуючи тил. І вони будуть робити це далі. Позаду вже 37 днів опалювального сезону, попереду ще не менше 100.
Пам’ятайте, що ворог у нас тільки один - це російська ординська нечисть і будь які проблеми тут, це його цілеспрямована робота. Не даваймо йому впевненості у правильності його дій.
Тільки Перемога поверне життя в нормальне русло. Тому вишколюємося, закаляємося, ставаймо сильнішими і ще більше працюймо на фронт, на Перемогу.
Війни виграють тільки ті, хто вміє терпіти, незважаючи нінащо!
Тримаймо стрій! Слава Україні!", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.
 

Міський голова Олександр Симчишин про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 23 листопада.

"Друзі, після чергових терористичних ракетних обстрілів об’єктів критичної інфраструктури всієї країни ситуація залишається складною.
На разі:
- за рахунок часткового заживлення та запуску наших котелень в автономному режимі на когенераційних установках та генераторах опалення вже подаємо для майже 90% споживачів.
- відновлюємо роботу каналізаційного господарства та водопостачання. З 17:30 вода знову буде поступово з’являтися по усіх мікрорайонах міста.
- електропостачання відновлене вже у понад 50% споживачів. Енергетики працюють у дуже складних умовах.
- медичні заклади працюють у звичайному режимі.
- електротранспорт сьогодні працювати не буде. Щодо роботи завтра, проінформуємо додатково.
- навчальні заклади завтра працюватимуть у звичному режимі.
Найближча доба буде складною!
Друзі, максимальний режим економії споживання електроенергії!
Максимальний спокій і терпіння!
Ті, хто вміють терпіти і тримати стрій, незважаючи ні нащо, завжди перемагають!
Тож, тримаймо стрій!
Слава Україні!, - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.
 

Міський голова Олександр Симчишин про ситуаці в Хмельницькій громаді станом на 15.00 23 листопада.

"Місто знеструмлено повністю. Об’єкти критичної інфраструктури та Чернелівський водозабір також.

Працюємо, аби запустити більшу частину котелень в автономному режимі на когенераційних установках і генераторах.

Причина повного знеструмлення - масові терористичні ракетні удари по об’єктах енергетики всієї країни.

Деталі згодом", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.
Міський голова Олександр Симчишин коротко про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 16 листопада.
"Друзі, ситуація із енергопостачанням залишається складною.
Внаслідок аварії через перенапругу на одній із високовольтних ліній з іншого регіону, яку ми тимчасово використовуємо після масованого ракетного обстрілу, більша частина споживачів знову залишилася без електропостачання. Там само, без живлення частина об’єктів теплопостачання, водопостачання, каналізації. Аварію вже ліквідовують.
На альтернативному живленні працювали наші медичні заклади.
Теплопостачання запускаємо на власних когенераційних установках та генераторах. Плануємо вночі подати тепло для понад 90% споживачів.
Каналізаційне господарство енергетики поступово заживляють, плюс ми використовуємо також альтернативні джерелах живлення (генератори).
Об’єкти водопостачання поступово заживляють. Воду подамо з 19:00 до 20:30. Вночі будемо продовжувати ліквідовувати серйозну аварію на Чернелівці. Воду повністю плануємо подати на ранок.
Електропостачання, на разі, забезпечено в 30% споживачів громади.
Всі ремонтні бригади енергетиків, комунальників працюють і працюватимуть всю ніч. Плануємо на ніч подати електропостачання для понад 90% споживачів.
Заклади освіти завтра працюватимуть у звичайному режимі.
Завтра подача електроенергії буде з серйозними перебоями і частими відключеннями.
Тримаймо стрій! Наш спокій і терпіння тут - підтримка наших воїнів на лінії фронту!
Будемо ще сильніші і матимемо ще більше бажання працювати на фронт і на Перемогу! Російська нечисть нас не здолає ніколи!
Слава Україні!", - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.
 
Міський голова Олександр Симчишин коротко про ситуацію в Хмельницькій громаді станом на 20.15 15 листопада.
"Кілька ракет прилетіло по об’єктах критичної інфраструктури Хмельницької громади, кілька ракет було збито нашими силами ППО. Прошу не знімати та виставляти наслідки обстрілів. Завдано серйозних руйнувань об’єктам критичної інфраструктури.
Енергетики і комунальники працюють над відновленням об’єктів і будуть працювати усю ніч - роблять усе можливе щоб відновити життєдіяльність міста.
40% населення громади з електропостачанням.
З 20.00 ми почали відновлювати водопостачання – запустили наші ВНС, але маємо поки проблеми з живленням Чернелівського водозабору. Плануємо дати воду тимчасово. Поки не буде запущена Чернелівка, ми зможемо дати воду в межах 1,5-2 годин, десь 80% населення зможуть на цей час отримати воду. Якщо запуститься Чернелівка, то на ранок з водою будуть всі.
Ми змогли запустити наші когенераційні установки і попередньо 80% споживачів будуть вночі з теплом, далі буде залежати від запуску інших об’єктів критичної інфраструктури.
Медицина наша вся з електропостачанням від генераторів, з теплом від котелень, де є когенераційні установки або котельні працюють на твердому паливі.
Не можемо прогнозувати, чи зможе електротранспорт вийти вранці на маршрути. Готуємося, що тролейбуси не вийдуть і ми замінимо їх автобусами.
Робимо все можливе щоб відновити життєдіяльність міста в повному обсязі.
Тримаймо стрій!
Ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!", - зазначив Олександр Симчишин у відеозверненні.
 
 
Інформація станом на 3 листопада 2022 року.
 
«Сьогодні офіційно розпочинаємо опалювальний сезон для всіх категорій споживачів. Це найпізніша дата, яку пам'ятають наші теплоенергетики. Це дало можливість і заощадити суттєві кошти для населення, і газ для держави. Дитячі садки та лікарні отримували тепло з середини жовтня.
Оскільки середньодобова температура не нижча 8 градусів, а наступного тижня вдень буде і до +14-15, ми не будемо подавати тепло на повну. Вдень тепло подаватимемо слабше, вночі - сильніше. Крім того, всі багатоквартирні будинки міста мають лічильники із можливістю регулювати теплоносій старшими будинків.
До початку опалювального сезону ми були готові ще 20 вересня.
Витратили на це близько 150 мільйонів гривень. Всі технічні роботи зробили, замінили майже 5 тис. метрів труб у двотрубному режимі. За останні роки це вже понад 50 тис. метрів. Зробили реконструкцію всіх котелень, уклали договори на постачання газу.
Дуже прошу вас зрозуміти, що цей опалювальний сезон буде найважчим через удари держави-терориста по об'єктах енергетичної інфраструктури. Ми готуємося до різних надзвичайних ситуацій, щоби система працювала у будь-якому разі», - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Інформація станом на 28 жовтня 2022 року.

«Друзі, відео трохи задовге, бо це прямий ефір, але саме тут спробував відповісти на всі актуальні питання!

Тому раджу переглянути.

Тримаймо стрій!», - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.

 

Інформація про енергопостачання в Хмельницькій громаді станом на 25 жовтня 2022 року.

"Друзі, аварію на високовольтній лінії, яка забезпечує частину міста резервним живленням, усунули!

На разі, в місті заживлено понад 85% споживачів. Роботи із заживлення решти споживачів тривають. На жаль, заживити всіх сьогодні дуже складно. Критична інфраструктура працює вся повністю!
Паралельно за складних умов тривають відновлювальні та ремонтні роботи на основному об’єкті енергопостачання. Працють енергетики, комунальники, рятувальники. Щира подяка усім!
Саме тому, ввечері можливі суттєві перепади напруги і аварійні відключення!
Переконливу прошу усіх споживачів про максимальне обмеження споживання електроенергії в період з 18:00 до 22:00 і завтра вранці з 7:00 до 10:00.
Тримаймо стрій! Українські воїни героїчно тримають свій фронт, і ми мусимо тримати свій! Тільки так переможемо!
Слава Україні!, - повідомив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!