Новини

Міський голова Олександр Симчишин взяв участь у Міжнародному Саміті, що відбувався у Китаї

Міський голова Олександр Симчишин взяв участь у Міжнародному Саміті Silk Road Business Summit, що відбувся в місті Zhangjiajie (Китай). Це вже третій такий захід і вдруге до нього долучається мер Хмельницького
Учасники Саміту – представники майже 100 країн світу: міські голови, керівники регіонів, міністри, бізнес-спільнота. Головна мета – обмін досвідом та пошук бізнесових взаємовідносин.
Очільник Хмельницького презентував потенційним іноземним партнерам інвестиційний потенціал міста, розповів про кроки у створенні індустріального парку, заходи на підтримку підприємництва, вільні земельні ділянки для інвесторів, великі підприємства, що працюють у місті.

 

«Якісна організація, сильні спікери (міністри, екс-президенти, посли різних держав, бізнес світового рівня), – розповідає про подію Олександр Симчишин. – На такому потужному Саміті було представлено не лише представникам країни-організатора, але й іншим учасникам заходу, і наш Хмельницький. Домовився про участь нашого бізнесу у безкоштовних виставках в Китаї. Буду щасливий, якщо їм вдасться налагодити експорт продукції закордон. Провів хороші та змістовні робочі зустрічі з керівництвом китайських міст і провінцій, керівником проекту Великого Шовкового Шляху, впливовим китайським бізнесменом Lu Jianzhong, мерами інших міст, провінцій та регіонів».

Хмельницький для більше тисячі учасників саміту був представлений окремим виставковим стендом з презентаційними матеріалами, каталогами підприємств тощо.
«Цікаво, що роздаткові матеріали про наше місто гості Саміту розібрали за кілька годин, – додає Олександр Сергійович. – На мою думку, все це свідчить про авторитет Хмельницького на міжнародному рівні».
Міський голова переконаний – кожна людина на будь-якій посаді повинна безперервно вчитися. Наразі китайські технології здаються українцям майже казкою, але їх треба бачити, знати про них і прагнути до такого рівня в Україні.
Усі витрати на участь в Саміті покривала країна-організатор.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!