Новини

Місто Хмельницький та OpenMarket (СЕТАМ) підписали меморандум про проведення електронних торгів

Відтепер Хмельницька міська рада співпрацюватиме ще з однією площадкою для проведення електронних торгів – OpenMarket (СЕТАМ). Відповідний меморандум підписав заступник міського голови Володимир Гончарук та генеральний директор державного підприємства СЕТАМ Віктор Вишньов.

«Підписання цього та попереднього меморандуму з іншою електронною системою – ProZorro.Продажі свідчать про те, що ми зацікавлені вільно та у ринкових умовах продавати комунальне майно», – говорить Володимир Гончарук.

Посадовець зазначив, що розпочинатимуть продаж через СЕТАМ з кількох об’єктів. Вірогідно, це будуть машини, які зараз є у власності "Хмельницької міської ритуальної служби".

Генеральний директор державного підприємства СЕТАМ Віктор Вишньов зазначив, що перевагою їх компанії є кількарічний успішний досвід, система працює на всій території України з 2014 року, безпека електронних торгів та велика клієнтська база.

«Співпраця з нами для органів місцевого самоврядування є безкоштовною. Також ми гарантуємо повну безпеку процесу, – зазначив Віктор Вишньов.

За аукціонами, де продаватимуть хмельницьке майно, можна буде стежити в режимі онлайн через систему СЕТАМ.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!