Новини

Можливості для підприємців у міжнародних програмах

Центр бізнес-освіти Київської торгово-промислової палати пропонує взяти участь у міжнародних програмах для підприємств, які сприяють розвитку малого та середнього бізнесу, стимулюють зовнішньоекономічну діяльність та сприяють регіональній економіці:
Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає у себе навчання в Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень. Для участі у програмі необхідно заповнити анкету (
додається).

Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3 тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі. Інформація додається.

Більш детальну інформацію можна отримати у контактної особи – Лесі Засульської за телефоном (044) 235-82-96 або за електронною адресою – [email protected], а також на офіційному сайті Центру бізнес-освіти Київської торгово-промислової палати: http://training-center.kiev.ua/uk/.

           

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!