Новини

На вежі кінотеатру “Планета” демонтують годинник

Сьогодні музичний годинник, який знаходиться у центрі нашого міста – на вежі колишньої будівлі пожежної команди, нині кінотеатр «Планета», демонтують. Експерти встановили, що часомір, який боєм та мелодією “Проскурівський вальс” сповіщав хмельничан про нову годину, не підлягає ремонту.

За інформацією відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства старий годинник замінять на новий. Його виготовлятиме відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами годинникар, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників і курантів С.Е.С.Н. львів’янин Олексій Бурнаєв.

Майстер-годинникар, кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного аграрного університету виготовив годинники для понад 60-ти міст України.

Нагадаємо, влітку 2010 року годинник, який для багатьох хмельничан став символом міста, був пошкоджений блискавкою, тоді його електронний механізм було направлено до Києва у ТОВ “Годинниковий завод “Час ЛТД”, де його відремонтували.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!