Новини

Навчання для керівників комунальних підприємств

Про «Бюджет інвестиційного проекту» за міжнародними стандартами говорили з керівниками та бухгалтерами комунальних підприємств міста. Підготував семінар доброволець Корпусу Миру США в Україні Алан Янг. До проведення семінару долучилися працівники Агенції розвитку Хмельницького та кількох управлінь та відділів міської ради.

Семінар корисний отриманням знань зі створення капітального бюджету, зокрема для заповнення грантових та інвестиційних заявок. Чимало уваги було приділено міжнародним стандартам, котрі використовуються під час складання бюджетів проектів. Присутнім показали відмінності в оформленні бюджетів проектів в Україні та за кордоном.

Слухачі семінару отримали домашнє завдання, їм запропоновано написати бюджет проекту за заданими вихідними даними, при чому розрахунки оформити за міжнародними стандартами.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!