Новини

Оголошено тендер на виготовлення техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного заводу

До 2022-го року у Хмельницькому має з’явитися сміттєпереробний завод, аби розпочалося будівництво потрібно провести чимало обстежень та виготовити низку необхідних документів. 17-го січня управління економіки оголосило тендер на створення техніко-економічного обґрунтування для зведення комплексу. Про це та про реальні кроки на вирішення проблеми йшлося на брифінгу для місцевих ЗМІ. Минулого року на діючому сміттєзвалищі було встановлено вагу, аби знати скільки точно сміття збирається в Хмельницькому. Як зазначив Олександр Симчишин, до цього ніхто в місті не знав, скільки сміття вивозиться на наш полігон. Говорилося про умовних 150 тисяч тон, проте виявилося що місто продукує менше 100 тисячі тон.

«Впродовж року провели професійну морфологію сміття. Професійна морфологія – це визначення складу сміття за 34 показниками кожної пори року окремо. Усі ці кроки потрібні для визначення технології сміттєпереробки та початку виготовлення проектно-кошторисної документації» – говорить міський голова Олександр Симчишин.

Впродовж 70-ти днів приймаються заявки, до 10 липня, згідно вимог, ТЕО має бути готове. Орієнтовна вартість ТЕО – 500 тисяч гривень. 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!