Новини

Олександр Симчишин: "Хмельницький - місто-підприємець"

"Хмельницький - місто-підприємець. Така концепція закладена в стратегії його розвитку.
Я пишаюся нашим бізнесом. Його стійкістю, соціальною відповідальністю, мобільністю і вмінням долати перешкоди. У найважчі часи він завжди ставав нашим надійним підгрунтям. Саме податки давали нам усім можливість розвиватися, а зараз - допомогати нашим Силам Оборони.
Навіть зараз, в умовах війни, мобілізації працівників, величезних ризиків, зміни логістики, роботи без електроенергії тощо хмельницький бізнес працює і розвивається. Більше того, усі максимально допомагають нашому Війську!
Напередодні ми зібрали соціально-відповідальних платників податків на неформальну зустріч. Говорили про нові виклики і шляхи їх подолання. Бо краще буде, але не завтра. До кращого ще треба багато працювати.
Сьогодні - День підприємця. Вітаю наш бізнес - великий і малий! Бажаю нарешті такої очікуваної стабільності після нашої перемоги! Дякую за сплачені податки, легальні робочі місця і допомогу війську!
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!", - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі. 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!