Новини

Олександр Симчишин: "Хмельницький - столиця спорту!"

"З 3 по 10 червня у нашому місті проходили 10-ті Літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам‘яті М.М. Баки з волейболу та 30-й Кубок України з волейболу серед ветеранів. Це одні із тих змагань, які надихають! Заявлено більше 70-ти команд з усіх областей України у вікових категоріях від 40 до 80 років! Ми вже вдруге маємо честь проводити Кубок України у м. Хмельницькому. Щоразу це видовищні ігри і запекла боротьба! Серед учасників, зокрема, ветерани-спортсмени з Бахмуту, Донецької області, Запоріжжя, Полтавщина, Харківщина, Херсонщина і тд.

Крім того, провели і чемпіонат України сезону 2022/2023 років з волейболу пляжного серед чоловічих та змішаних команд, відкритий турнір пам'яті С. Стріхара. Участь взяли 23 команди з міст Ужгород, Київ, Чернігів, Суми, Нова Каховка, Львів, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Виноградове, Городок.
Тримаймо стрій!" - написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі "Фейсбук".

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!