Новини

Олександр Симчишин про підсумки позачергової сесії Хмельницької міської ради

«Провів позачергову сесію міської ради. 39 питань порядку денного. Дякую депутатам за монолітність і роботу на посилення обороноздатності та забезпечення життєдіяльності міста.

Ухвалили інвестиційні програми «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Хмельницькводоканалу». Ми розпочали підготовку до нового опалювального сезону. Це реконструкції котелень, заміна мереж, ремонти КНС тощо.

Продовжуємо підтримувати бізнес:

- за квітень-березень від земельного податку та сплати оренди за землю звільнені всі ринки;

- комунальні ринки звільнені від абонплати 100% за березень і 50% за квітень.

Надаємо пільги орендарям комунального майна. Мобілізовані за березень, квітень і травень не платитимуть взагалі, бізнеси, що не здійснювали діяльність, матимуть пільги залежно від того, коли відновили діяльність. Розмір пільги від 100% до 20%.

Виставили на аукціон земельні ділянки – для бізнесу, що проходить релокацію, а також для місцевих, що хочуть розвиватися.

Відвели земельні ділянки під сквер, водойму і парковку.

Оптимізували функціонування аварійно-технічної служби.

Прийняли рішення про перейменування вулиць громади. Тільки у Хмельницькому таких 45, 68 – у селах. Мали зробити це ще у 1991 році. Бо топоніміка – це не про історію, це про маркери нації. Всі ми побачили, що є дуже велика різниця, як називається вулиця!

Працюємо далі…», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!