Новини

Оновлення у Хмельницькій міській дитячій лікарні

Міська дитяча лікарня – заклад, який потребує чи не найбільше уваги та вкладень коштів. Чому – пояснювати, напевно, не потрібно.

У 2018 році на потреби лікарні виділили більше 7,5 млн гривень. Це і ремонти, і придбання обладнання. За ці кошти завершено ремонт харчоблоку та придбано нове кухонне обладнання. На сьогодні це чисте і сучасне приміщення з індукційними плитами, де, що цікаво, повністю відмовилися від газу. Загалом на харчоблок за 2 роки витрачено 2,5 млн грн. Слід зазначити, що і на харчування суттєво збільшено видатки.

«Часто отримую в приватні повідомлення скарги на умови лікування тут діток. Потрохи ці умови змінюємо і робимо лікарню кращою, –  говорить міський голова Олександр Симчишин. – До кінця року буде завершений ремонт відділення хірургії. Нове приміщення, нові палати, в кожній відтепер буде санвузол».

Наразі відремонтована дитяча реанімація, окрім реанімації новонароджених. На завершальному етапі ремонт стоматологічного відділення поліклініки. Саме тут буде сучасна дитяча стоматологія з новим обладнанням. На Подільській, 171/1 знаходитиметься амбулаторія сімейної медицини. Відремонтована також реєстратура, облаштована кімната для матері та дитини, кімната очікування. Замінено також частину внутрішніх мереж, завершено роботи на переході між лікарнею та поліклінікою.

«Саме зараз визначаємо цілі на рік прийдешній. У планах –  придбання багатофункціональних ліжок, ремонт відділення гнійної хірургії, неврології, реанімації новонароджених, придбання сучасного обладнання. Знаю, що роботи ще дуже багато, але якщо займатися закладом систематично з року в рік результат буде», – підсумував міський голова.  

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!