Новини

Переможцем Міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2021» стала Софія Гончарова

На майданчику біля центральної бібліотеки для дітей №12 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2021» серед учнів 5-6 класів – читачів публічних бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади.

Конкурс проводиться з метою залучення широкого загалу дітей до активної участі у культурному житті громади, виховання поваги до кращих надбань вітчизняної та світової літератури, розвитку зацікавленості дітей у читанні завдяки «відкриттю» ними книги, як результату плідної праці багатьох людей та неповторного засобу самовираження.

В міському етапі взяли участь 12 читачів, які стали лідерами читання у своїх філіях. Зокрема, учасниками міського етапу конкурсу вперше стали читачі п’яти сільських бібліотек, що нещодавно приєднались до Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це найактивніші діти, які систематично читають книжки, є учасниками різноманітних заходів з підтримки та популяризації дитячих книг і читання, творчих зустрічей з авторами.

Під час міського етапу журі визначило переможця, який отримав звання «Лідер читання – 2021» і згодом продовжить змагання в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка за звання «Лідер читання області». Цьогоріч перемогу здобула читачка бібліотеки-філії №3, учениця 6 класу Софія Гончарова .

Вперше конкурсну програму було стилізовано у морській тематиці. Учасники та гості заходу підібрали елементи одягу відповідного стилю, а також усі конкурсні завдання (загадки, телеграми, інтелектуальні вікторини) відповідали тематиці піратсько-морських пригод.

Гостями заходу стали учні дитячої школи мистецтв «Заріччя» з викладачем Тетяною Килимник, які подарували глядачами святковий концерт.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!