Новини

Під новим сквером – новий колектор

Невдовзі у Хмельницькому з'явиться ще один об'єкт для відпочинку містян — сквер імені Степана Бандери. Однак, щоб на новому місці було усе гаразд, потрібен не лише благоустрій майбутнього скверу, а й попіклуватися про те, щоб старі комунікації залишилися лише на сторінках історії, а в майбутньому не дошкуляли відпочиваючим.

Саме тому працівники підрядної організації ТОВ “Сантехмонтаж” проводять реконструкцію каналізаційного колектора, що пролягає під майбутньою зоною відпочинку. Міським бюджетом для оновлення 40-річного трубопроводу виділили 1 млн. 289 тис. грн. Усього заплановано замінити 148 метрів старої мережі діаметром 800 мм, використовуючи високоякісні полімерні труби. Крім цього, облаштують п'ять каналізаційних колодязів.

Краще попередити проблему, аніж потім усувати негативні наслідки, тому ця реконструкція є ще одним кроком для МКП “Хмельницькводоканал” до покращення роботи системи водовідведення та благополуччя міста в цілому.

За інформацією МКП «Хмельницькводоканал»

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!