Рішення міської ради

Про затвердження Програми заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№2 від 21.12.2023 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 40-ї сесії міської ради від 22.05.2024 №3

 

Про затвердження Програми заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення виконання заходів підготовки території Хмельницької міської територіальної громади до оборони в особливий період, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного спротиву», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!