Новини

Результати роботи управляючих муніципальних компаній та комунальних підприємств за тиждень

З 11 по 15 вересня працівники управляючих муніципальних компаній та комунальних підприємств Хмельницького забезпечували роботу міського господарства. За це час комунальники наводили лад на прибудинкових територіях, замінювали лампи, ремонтували покрівлі, працювали із внутрішньобудинковими мережами тощо.

Працівники МКП «Хмельницькводоканал» та МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», окрім виконання поточних робіт, підготовки господарства до нового опалювального сезону, працювали також за заявками хмельничан.

Міське комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг займалося влаштуванням асфальтобетонного покриття, нанесенням дорожньої розмітки та технічним обслуговуванням світлофорних об’єктів.

Детальна інформація про виконані роботи за період з 11 по 15 вересня 2023 року за посиланням.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!