Новини

Розпочато підготовку СК «Поділля» до нового спортивного сезону

З настанням сприятливих погодних умов працівники Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 відновили роботи по першому етапу підготовки футбольного газону до спортивного сезону 2020 року.

Працівники проводять загрібання піску та зачісування сухої трави. Ретельно оглядають стан трав’яного покриття на предмет просідання ґрунту чи можливих пошкоджень після зими. Наступним етапом підготовки стане підсів необхідних місць спеціальною сумішшю з землі, торфу та піску.

З настанням сприятливого температурного режиму (стабільна температура понад 10 градусів тепла), планується суцільний підсів футбольного газону спеціальними травами з витривалістю до навантаження та спеціальною сумішшю з мінеральних, азотних та калійних добрив, а також проведення робіт спецтехнікою аерації та скарифікації, що у свою чергу додасть сил, як кореневій системі, так і зовнішньому трав’яному покриттю.

Після проведення всіх необхідних робіт по догляду за футбольним полем власними силами, працівниками ПП «Спорт-Прогрес» буде виконано роботи з профілактики системи автоматичного поливу – перевірка клапанів подачі води до форсунок по території поля, заміна фільтрувальної станції, пробний запуск та настроювання частоти та об’єму поливів в залежності від потреб та погодних умов.

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!