Новини

Сертифікат про навчання в обмін на стратегічний план розвитку комунального підприємства

Сьогодні керівники та працівники комунальних підприємств міста, котрі проходили семитижневий курс у навчання у «Хмельницькому Інституті Державного Управління» (Khmelnytskyi Institute for Public Administration), отримали сертифікати про навчання. Щоправда умовою отримання сертифікату була здача стратегічного плану розвитку їх підприємств.

Також п’ятеро представників КП презентували стратегічний план на загал. У якому напрямі рухатиметься підприємство у найближчий час розповіли представники комунальної аптеки «Віола», «Хмельницького бюро технічної інвентаризації», «Хмельницьктеплокомуненерго», «Хмельницькінфоцентру» та СКЦ «Плоскирів». У свою доповідь вони намагалися вкласти ті аспекти, яким навчали їх викладачі курсу доброволець Корпусу Миру США Алан Янг та фахівець управління економіки Іван Підопригора.

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що невдовзі кращі «студенти» поїдуть на стажування до сусідньої Польщі.

«Тільки через постійне навчання людина може розвиватися та розвивати те, чим керує або де працює. Я переконаний, що усі ви час провели з користю, – говорить Олександр Симчишин. – Одним із завдання нашого останнього візиту до Польщі було налагодження взаємовідносин, пов’язаних зі стажуванням. Тому ті, хто найкраще відпрацював семінар, якраз і стануть першими претендентами на закордонне стажування».    

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!