Новини

Стартував конкурсний відбір у «Анімаційну Лабораторію"

Проект став переможцем у «Громадських ініціативах» й отримав фінансування з міського бюджету. Наразі розпочато відбір учасників на навчання.

Автори проекту зазначають, що шукають талановитих людей, які хочуть навчитись створювати анімаційні фільми. Людей, які вже мають певні напрацювання у художній сфері, мають базову художню освіту або ж мають постійну практику в художньому напрямі (студенти художніх спеціальностей, художники, дизайнери, відеографи, фотографи, режисери монтажу, майстри декоративно-прикладного мистецтва, випускники чи студенти позашкільних художніх закладів). Робота над проектом буде відбуватись у форматі навчальних курсів.

Відбір буде відбуватись на конкурсній основі, щоб подати заявку на участь, потрібно заповнити анкету https://goo.gl/forms/VpnmP9dKXZlXGiE13

Дедлайн подачі заявок – 17 лютого.

Почути детальніше про проект та умови навчання можна буде 6 лютого о 18.30 у приміщенні «Книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2).

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!