Новини

Стартував набір бажаючих взяти участь в проекті «Школа молодого підприємця»

Хмельницька міська рада вкотре впроваджує ініціативу «Школа молодого підприємця». Проект спрямований на підтримку ідей підприємництва та формування у молодих підприємців знань, необхідних для успішного ведення власної справи.

Учасники проекту матимуть змогу пройти безкоштовно комплексне п’ятиденне навчання. Під час навчання вони презентують власні ідеї під час конкурсу перспективних ідей бізнес-ініціатив та будуть боротися за грант від Хмельницької міської ради на реалізацію своєї ідей.

До участі запрошуються громадяни України, віком від 18 до 40 років, які розпочали свою підприємницьку діяльність принаймні рік тому, мають перспективні ідеї бізнес-ініціатив та хочуть зміцнити власну справу в нових умовах, зумовлених COVID-19.

Відбір учасників буде здійснюватися на конкурсній основі.

Дата проведення - 27-31 липня 2021 року

Прийом заявок триває до 15 липня 2021 року.

Заповнити аплікаційну форму для участі можна за посиланням.

Цьогоріч «Школа молодого підприємця» реалізується в рамках проєкту «Розвиток МСП з допомогою Центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB».

Захід організовує ГО «ІТ-кластер Хмельницького» у співпраці з Хмельницькою міською радою в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!