Новини

У Хмельницькій міській територіальній громаді розпочалося «Бібліотечне літо – 2021»

Центральна публічна бібліотека 1 червня влаштувала дитяче свято «Ключ від літа – КНИГА!». Подією офіційно розпочали «Бібліотечне літо – 2021» у Хмельницькій міській територіальній громаді. Провели дитяче свято в центрі міста, на вуличному майданчику біля книгозбірні.

На захід запросили дітей – найактивніших читачів громади. Це хлопчики й дівчатка, які часто відвідують бібліотеку, читають чимало книг та беруть активну участь у житті своїх книгозбірень. На святі їм вручили сертифікати та подарунки. Загалом обрали 34 найпалкіших любителі дитячої літератури.

Захід-відкриття «Бібліотечного літа» влаштували традиційно саме в День захисту дітей. Дітворі на святі біля центральної публічної бібліотеки запропонували порозгадувати літературні кросворди й ребуси, пограти в ігри та створити авторські сувеніри за допомогою 3D-ручки. Літній настрій їм забезпечили піснями та танцями у виконанні вихованців Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» та композицією «Перлина України» від ансамблю барабанщиків «Запальні ритми» (ДНЗ ВПУ №11 м. Хмельницького). Також свято прикрасили виставка картин «Я малюю літо» (автори – учні «Райдуги») і книжкова – «Літо на книжкових островах».

Привітала з початком літа поетка Наталія Поліщук, разом з маленькими гостями виголосила «Урочисту обіцянку читача»: «Влітку у вас буде багато важливих справ. Добре відпочиньте, але не забувайте про книгу. Вона не повинна залежуватися на полиці. Зичу вам солодкого, змістовного, веселого КНИГОЛІТА!».

Окрім того, на першочервневому святі розповіли про заходи «Бібліотечного літа – 2021», які відбуватимуться у філіях ЦБС аж до осені. Проведуть таких близько 50. Всі вони будуть досить різноплановими, але по суті своїй кожен з них робитиме читання популярним та об’єднуватиме навколо книги у час літніх канікул дітей та підлітків. Серед запланованого: цікаві літературні вікторини, ігри, головоломки, майстер-класи, конкурси та, звісно ж, новесенькі книги!

Організовуватимуть заходи переважно на вулиці біля книгозбірень – на так званих бібліотечних майданчиках. Подібні діяли у Хмельницькому в попередні роки і були неймовірно популярними серед маленьких містян. У 2021 ж літні бібліотечні майданчики запрацюють при всіх книгозбірнях хмельницької громади.

Розповіла заступниця директора ЦБС Світлана Сінькова: «Бібліотечні майданчики будуть відкритими для всіх, ми чекатимемо на кожну дитину, котра захоче провести свій час з книгами. Безліч ігор, конкурсів, зустрічей з цікавими людьми, письменниками. Ми робимо відпочинок дітей яскравим, активним і водночас корисним, наповненим літературними пригодами, художніми сюжетами та особливими історіями».

Тож пропонуємо слідкувати за анонсами заходів «Бібліотечного літа – 2021» та з нетерпінням чекаємо вас на майданчиках книгозбірень Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади!

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!