Новини

У Хмельницькому завершується цьогорічний поточний ремонт доріг суцільним методом покриття

Враховуючи сприятливі погодні умови, комунальники докладають зусиль для виконання плану з ремонту вулично-дорожньої мережі міста. Крім капітального ремонту, у місті оновлюють дороги поточним ремонтом – влаштовують асфальтобетонне дорожнє покриття суцільним методом асфальтоукладальником (на всю ширину дороги, від бордюру до бордюру).

Так, цьогоріч уже завершено улаштування асфальтобетонного покриття асфальтоукладальником на частині вулиці Старокостянтинівське шосе, від вулиці Зарічанської до Прибузької. Загальна площа ділянки ремонту – 11425 кв.м.

Поточним ремонтом з влаштуванням асфальтобетонного покриття суцільним методом також відремонтовано вулицю С. Бандери, на ділянці від проспекту Миру до вулиці Озерної, та проспект Миру, від вулиці С. Бандери до проспекту Миру, 41, вулицю Подільську, на ділянці від вулиці Соборної до Кам’янецької (включно з перехрестям).

Наразі триває поточний ремонт суцільним методом на вулиці Вайсера. У зв’язку з ремонтом перекрито ділянку дороги від вулиці Соборної до вулиці Грушевського. Загальна площа ремонту становить 3964 кв.м. Тут знято верхній шар асфальту, продовжується робота з пониження та виправлення бортових каменів на пішохідних переходах, встановлюються люки інженерних мереж та решітки зливової каналізації. Затим буде прокладено вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття. Після цього відрізок дороги вкриють верхнім п’ятисантиметровим шаром асфальтобетону. Ремонтні роботи дорожники планують завершити до 10 вересня цього року.

Одна з підрядних організацій працює на вулиці Трудовій, на відрізку від вулиці Заводської до Прибузької (суцільним методом покриють ділянку площею 6397 кв.м.), інша – на вулиці Шевченка, від Староколстянтинівського шосе до вулиці Горького.

Також продовжується поточний ремонт суцільним методом покриття однієї з центральних вулиць міста – вулиці С. Бандери, на ділянці від проспекту Миру до вулиці Зарічанської. Перед тим, як встелити новий асфальт, тут замінили зношені мережі зливової каналізації, водопостачання і водовідведення. Такі ж роботи виконали і на перехресті вулиць С. Бандери і М. Мазура. На вулиці С. Бандери вже влаштовано вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття, далі дорожники виконуватимуть роботи з підняття решіток зливової каналізації, встановлення люків інженерних мереж, пониження бортових каменів на пішохідних переходах. Після цього буде прокладено шар асфальтобетонного покриття. Роботи планують завершити у вересні. Загальна площа ділянки ремонту на вулиці С. Бандери, від вулиці Зарічанської до Озерної, становить 27082 кв.м.

Суцільне улаштування покриття з асфальтобетонної суміші афальтоукладальником підрядні організації виконують на замовлення управляння житлово-комунального господарства. Дорожники працюють вночі, аби не створювати заторів у середмісті.

На виконання поточного ремонту доріг суцільним методом цього року у міському бюджеті передбачено близько 44,498 млн гривень.

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!