Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

 

Публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

 

 

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік. Фінансове управління спільно з головними розпорядниками бюджетних коштів звітували про надходження та освоєння бюджетних коштів.
Звітування у такому форматі пройшло вперше і є однією з вимог бюджетного регламенту, який нещодавно було ухвалено Хмельницькою міською радою.

Начальник фінансового управління Сергій Ямчук доповів про виконання бюджету міста Хмельницького за 2018 рік.
Так, за 2018 рік міський бюджет отримав зведених доходів у сумі  3 169,7 млн грн, у тому числі по загальному фонду – 3 000,1 млн грн та по спеціальному фонду – 169,5 млн грн. У порівнянні з 2017 роком обсяг зведених доходів збільшився на 386,4 млн грн або на 13,9%. Власних доходів загального фонду отримано за 2018 рік в сумі 1 566,6 млн грн, що на 20,7% більше у порівнянні з 2017 роком.

«Позитивними тенденціями є збільшення надходжень власних коштів по дохідній частині. Хороші показники виконання видаткової частини як по поточних, так і по капітальних видатках. Відсоток і обсяг неосвоєних коштів по бюджету розвитку зменшено вдвічі. По суті, залишилися тільки перехідні об'єкти, виконання робіт за якими буде продовжено у 2019 році», – зазначив Сергій Миколайович.

Про виконання програм та освоєння бюджетних коштів доповіли головні розпорядники  – департаменти, управління та відділи Хмельницької міської ради.

Звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік затверджуватимуть на сесії депутати.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!