Новини

Відійшов у вічність Володимир Розгонюк

Хмельницька міська рада і виконавчий комітет з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що на 67 році життя відійшов у вічність головний лікар Хмельницької міської лікарні, депутат чотирьох скликань Хмельницької міської ради Розгонюк Володимир Леонтійович.

Перестало битися серце людини великої душі, талановитого керівника і організатора, яскравої особистості.

Церемонія прощання з Володимиром Леонтійовичем відбудеться завтра, 7 листопада, о 12-ій годині в Будинку ритуальних послуг (вул. Толстого, 5/1). Поховають на кладовищі в мікрорайоні Ружична.

Розгонюк Володимир Леонтійович народився 01.06.1953 року в с. Бахарден Бахарденського р-ну Ашхабадської області.

З 1974 року по 1980 рік навчався в Вінницькому державному медичному інституті ім. М.І. Пирогова, отримав направлення Міністерства охорони здоров'я України у Хмельницьку область для проходження інтернатури за спеціальністю „педіатрія". Трудову діяльність розпочав у серпні 1980 року на посаді лікаря-інтерна Хмельницької міської дитячої лікарні. Після закінчення інтернатури у 1981 році був направлений на роботу в Хмельницьку міську дитячу лікарню, в якій працював дільничним лікарем-педіатром до 1983 року, проявивши при цьому здібності управлінця щодо організації надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах педіатричної дільниці. У 1983 році призначений на посаду головного лікаря міської поліклініки № 3, яку очолював до 1996 року.

3 1996 року працював головним лікарем Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру, а з 2000 року, після об'єднання міського лікувально-діагностичного центру з міською лікарнею швидкої медичної допомоги, призначений на посаду головного лікаря лікувально-профілактичного закладу – Хмельницької міської лікарні.

За час роботи на посаді головного лікаря Хмельницької міської лікарні Володимир Леонтійович проводив активну роботу щодо розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази лікарні. Постійно дбав про впровадження в лікувально-діагностичний процес сучасних досягнень науки та передового досвіду. Ним реалізовані успішні проекти з організації надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню не тільки міста, а й області. Так, вперше в Україні в Хмельницькій міській лікарні створено відділення малоінвазивної хірургії на 10 ліжок, де успішно проведено понад 15000 операцій. Вперше на Хмельниччині за ініціативи Володимира Леонтійовича в міській лікарні відкриті відділення магнітно-резонансної томографії, обласний центр антирабічної допомоги, сучасне відділення невідкладної допомоги на 6 ліжок з протишоковою палатою, власну лікарняну автономну кисневу станцію та автономну модульну газову котельню, які залишаються єдиними в області і на даний час. Лікарня стала другим після обласної лікарні медичним закладом області, в якому успішно функціонують відділення комп’ютерної томографії, діагностичний центр та інші сучасні лікувальні та реабілітаційні підрозділи. За ініціативи Розгонюка В. Л. у 2006-2008 роках для лікарні придбано унікальне обладнання вартістю більше 4,5 млн грн та створено центр мікрохірургічних втручань на хребті, судинах, кисті, ступні, який сьогодні має позитивний імідж не тільки на теренах Хмельниччини, але й у Західному та Центральному регіонах України. На базі центру регулярно проводяться операції по реплантації кінцівок з відновленням їх функцій.

За високий рівень фахової підготовки, відданість роботі, принциповість, увагу та готовність надати допомогу з питань охорони здоров’я, Розгонюк В. Л. користувався заслуженим авторитетом та повагою як серед працівників міської лікарні, так і колег, населення міста та Хмельницької області. Був депутатом Хмельницької міської ради чотирьох скликань (обирався депутатом 21 скликання Ради народних депутатів міста Хмельницького (1990-1994 роки), 22 скликання Ради народних депутатів міста Хмельницького (1994-1998 роки), депутатом 3 скликання (1998-2002 роки) і 5 скликання (2006-2010 роки) Хмельницької міської ради), головою постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту, головою Госпітальної ради Хмельницького госпітального округу.

За багаторічну сумлінну та плідну працю, вагомий особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я Розгонюк В. Л. неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької міської ради.

Висловлююємо щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про чудову людину, професіонала своєї справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!