Новини

Власники потужної німецької компанії з робочим візитом у Хмельницькому

Відбулась робоча зустріч представників Хмельницької міської ради та Хмельницької обласної державної адміністрації з керівництвом компанії “Düvelsdorf Handelsgesellschaft mbH” Адольфом та Яном Дювельсдорфами, а також директором ТОВ «Дювельсдорф Україна» Андрієм Денисенком.
Міський голова Олександр Симчишин презентував запрошеним концепцію індустріального парку "Хмельницький", запевнив у всілякому сприянні підприємству ТОВ “Дювельсдорф Україна". Голова ОДА Вадим Лозовий теж запевнив у сприянні розширенню виробництва ТОВ “Дювельсдорф Україна”.

Зазначимо, що ТОВ “Дювельсдорф Україна” – підприємство із 100% іноземними інвестиціями, яке працює, в основному, в експортному напрямку. Спеціалізується на виготовленні навісного сільськогосподарського обладнання.

Алесандер Маркус, голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати, запропонував виокремити цікаві теми та сформувати презентацію про можливості та потенціал міста Хмельницького, яку буде представлено під час бізнес-зустрічей у Німеччині та Німецько-Українській промислово-торговельній палаті.

У ході робочого візиту відвідали виробництва ТОВ “Дювельсдорф Україна" та ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “2К” (ТМ Гранд Імпорт), які знаходяться у Хмельницькому.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!