Новини

Виїзна нарада щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств міста Хмельницького

Сьогодні, у рамках проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств міста Хмельницького заступник міського голови Володимир Гончарук та представники управління економіки міської ради відвідали ТОВ «ВАЛОН-А».

Директор Віктор Арцаблюк поділився здобутками та ознайомив представників міської влади з виробничими процесами на підприємстві. Високий технічний рівень виробництва забезпечують сучасні технології та використання нового обладнання, матеріалів і комплектуючих. ТОВ «ВАЛОН-А» виготовляє електротехнічну продукцію на ринку України з 1992 року. Основний напрям, за яким працює підприємство, – це виготовлення, ремонт різноманітних підстанцій, також підприємство здійснює  електромонтажні роботи. Продукція ТОВ «ВАЛОН-А» сертифікована в системі УкрСЕПРО, а також пройшла сертифікацію в системі менеджменту якості ISO 9001-2000. ТОВ «ВАЛОН-А» має технічні й виробничі потужності для виготовлення різних типів, конструкцій і схемних рішень комплектних трансформаторних підстанцій, розподільних пристроїв камер КСО, панелей ЩО й комплектних розподільних пристроїв. 
Крім того, підприємство пропонує послуги з дизайну і виробництва металоконструкцій та лазерного різання і гравіювання металів.
Заступник міського голови Володимир Гончарук запевнив у всебічному сприянні вирішення проблем підприємства, що знаходяться у компетенції міської ради, та налагоджені співпраці у напрямі реалізації спільних проектів.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!