Новини

Запрошуємо рибалок-любителів до участі у чемпіонаті міста «Проскурівська риболовна ліга 2021»

Вже стало гарною традицією проведення змагань з лову риби на День міста. Щороку рибалки мають можливість позмагатися у різних видах лову риби. Кожного року, крім переможців та призерів, обов’язково нагороджуються переможець в номінації «Big fish» та наймолодший учасник. Цей рік також не є винятком.

Для любителів риболовлі буде проведено чемпіонат міста Хмельницького з лову риби серед рибалок-любителів поплавкового та донного спорядження «Проскурівська риболовна ліга 2021». Захід відбудеться в рамках святкування Дня міста 25 вересня на водоймі річки Південний Буг.

До участі у змаганнях допускаються усі бажаючі незалежно від статі, віку та технічної підготовки, які в установленому порядку зареєструвалися як в особистому, так і в командному заліку в організаційному комітеті. Склад команди – 3 рибалки від установ міста.

 

Попередня заявка для участі у чемпіонаті міста з лову риби «Проскурівська риболовна ліга 2021»

 

№ з\п

ПІБ

Назва організації (або особисто)

Номер телефону

 

 

 

 

 

 

 

 

Заявки на участь у чемпіонаті приймаються до 23 вересня 2021 року в управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради на електронну адресу: [email protected]

Із положенням про проведення змагань можна ознайомитися тут.

Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши до управління молоді та спорту Хмельницької міської ради: 76-41-09.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!