Новини

Запрошуємо студентів коледжів зареєструватися та взяти участь у «Школі сучасного лідера»

Для молоді, яка навчається у коледжах Хмельницького, буде організовано громадсько-політичні студії «Школа сучасного лідера». Для того щоб взяти участь охочим потрібно заповнити анкету за посиланням. Увага! Анкети приймаються до 12.00 19 квітня! Усі, хто пройде відбір будуть повідомлені про свою участь по телефону.

Протягом трьох днів учасники «Школи сучасного лідера» візьмуть участь у серії тренінгів, лекцій, інтерактивних ігор, здобудуть навички з побудови команди та планування власного часу. Матимуть можливість у неформальній обстановці поспілкуватися із Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним. Проведуть час весело та з користю.

Участь в студіях уже взяли старшокласники Хмельницького, студенти міських вищих навчальних закладів та вищих професійних училищин.

Не прогав свій шанс отримати нові знання та знайомства! Навчання триватиме протягом трьох днів 23-25 квітня.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!