Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Толстого на вулицю Святослава Хороброго

Організатор громадського обговорення: топонімічна комісія, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

Громадське обговорення проводилось від 12 жовтня до 13 грудня 2021 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування вулиці Толстого у місті Хмельницькому на вулицю Святослава Хороброго.

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 7 жовтня 2021 року.

Пропозиція обґрунтована доцільністю дерусифікації вказаної вулиці та вшанування пам’яті Великого Київського князя Святослава.

Участь у обговоренні взяли 295 осіб.

З них: 2 учасників проголосували на Платформі електронної демократії «Консультації з громадськістю»;

293 учасники надіслали пропозиції електронною поштою.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні, додається.

Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо перейменування вулиці Толстого у місті Хмельницькому на вулицю Святослава Хороброго.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!