Новини

На Кубку Європи з гирьового спорту хмельницькі спортсмени завоювали срібні медалі

У місті Нови Сад (Сербія) проходить чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, який триватиме до 11 листопада. До збірної команди області увійшли представники міста Хмельницького, які гідно представили наше місто на змаганнях.

Хмельничанин, майстер спорту України міжнародного класу Полміра Квіквініа завоював дві срібні нагороди у ваговій категорії до 95 кг - довгий цикл та двоборство.

Володимир Ризак також здобув срібну нагороду у ваговій категорії до 68 кг у довгому циклі.

Вітаємо спортсменів з чудовим результатом і бажаємо подальших успіхів!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!