Влада

Олександр Симчишин — другий мер в країні, що звітував у прямому ефірі

12 березня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин у прямому ефірі прозвітував про зроблене за 100 днів на посаді. Ефір відбувався у рамках проекту “Стеж за грошима” від громадського руху “Чесно” . У студії телеканалу TV7+ діалог з очільником міста вели представники п'яти депутатських фракцій, представлених у міській раді. Нагадаємо — днем раніше міський голова наживо спілкувався з цієї ж теми з представниками преси міста у студії телеканалу “Поділля-Центр”.

“До честі Олександра Симчишина хочу наголосити, що він — другий міський голова у країні, котрий підтримав такий формат звіту”, - зазначив громадський активіст Олег Черненко.

Депутати, не зважаючи на те, що спілкуються з очільником міста досить часто, мали до Олександра Симчишина багато запитань. Майже всіх цікавили проблеми будівництва, контролю за ним та земельні питання. Активне обговорення викликали договори суперфіції, за допомогою яких на комунальних землях дозволялося будівництво.

Говорили не лише про те, що змогли зробити, але й про те, що виконати не вдалося. Детальніше — у відео за посиланням нижче:

http://excl.com.ua/…/moment_istyny_100_dniv_novoji_miskoji_…

http://excl.com.ua/…/moment_istyny_100_dniv_novoji_miskoji_…

 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!