МКП “Муніципальна дружина”

МКП “Муніципальна дружина”
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
Вівторок8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
Середа8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
Четвер8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
П'ятниця8:00 - 16:00 12:00 - 13:00
Суботавихідний
Неділявихідний
Контактні дані
вул. Кам'янецька, буд.2, м. Хмельницький, 29013,
+38 (063)308 89 00
Основні напрямки діяльності

Опис

Пріоритетними цілями діяльності роботи Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» є:

 • контроль за дотриманням Правил благоустрою на території Хмельницької міської територальної громади;
 • запобігання порушенням законодавства у сфері благоустрою, торгівлі, розваг, відпочинку, зовнішньої реклами, проведення будівництва, захисту прав споживачів, а також правопорушенням, що посягають на громадській порядок і громадську безпеку.
Керівник
Цимбалюк Роман Сергійович

Біографічна довідка керівника

Я, Цимбалюк Роман Сергійович, народився 12 травня 1983 року в місті Хмельницькому Хмельницької області.

У 1989 році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів № 18                м. Хмельницькому. 

У 2000 році після закінчення школи продовжив навчання у Вищому професійному училищі №11, який закінчив в 2001 році та здобув кваліфікацію «слюсар з ремонту автомобілів».

З 2001 - 2002 рік проходив військову службу у лавах Прикордонних військ України.

З 2003 - 2004 рік зарахований на військову службу за контрактом в ПВУ.

З 2004 - 2008 рік навчався в Хмельницькому економічному університеті та здобув кваліфікацію "бакалавр" з економіки підприємства.

Володіння мовами: Українська - рідна, англійська – читання і переклад зі словником.

Трудова діяльність:

З 2006  – 2015 рік фізична особа – підприємець.

З 2008 – 2018 рік працював на посаді охоронця Хмельницькі магістральні електричні мережі пс-330.

З лютого 2018 року директор Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина».

Сімейний стан – не одружений..

Я та мої найближчі родичі під судом та слідством не перебували.

На військовому обліку перебуваю у Хмельницькому ОБМВК.

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно розпорядження міського голови № 299 -р та контракту з керівником підприємства, що є у комунальній власності, встановлено посадовий оклад керівнику підприємства в розмірі 22 000,00 грн. (двадцять дві тисячі гривень 00 коп) та щоквартальну премію в розмірі до 150% до посадового окладу.

Річний звіт керівника

2020

ХМКП «Муніципальна дружина» фінансується з міського бюджету міста Хмельницького відповідно до Програми забезпечення діяльності Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Хмельницької міської ради віл 13.02.2019 року №37. Найбільшу питому вагу в структурі витрат на поточну діяльність підприємства займають видатки на заробітну плату та нарахування на неї.

Так, за 2020 рік за загальним фондом міського бюджету підприємство отримало 4 989,9 тис.грн., які було використано на:

 • заробітну плату – 3 771,4 тис.грн.;
 • нарахування на заробітну плату – 815,0 тис.грн.;
 • придбання предметів, матеріалів, інвентарю  – 184,1 тис.грн.;
 • оплату послуг (крім комунальних) – 180,0 тис.грн.;
 • відшкодування витрат на теплопостачання  – 23,5 тис.грн.;
 • відшкодування витрат на водопостачання та водовідведення – 1,9 тис.грн.;
 • відшкодування витрат на електроенергію – 14,0 тис.гривень.

Згідно із затвердженим на 2020 рік штатним розписом в ХМКП «Муніципальна дружина»     у звітному  періоді  було зайнято 24 працівника, зокрема, директор підприємства, заступник директора, бухгалтер, юрист, діловод, прибиральник службових приміщень та 18 інспекторів.

За звітній період ХМКП «Муніципальна дружина» здійснювала ряд завдань, покладених на підприємство відповідно до статутної діяльності, а також рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету і розпоряджень Хмельницького міського голови з метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням Правил благоустрою та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері благоустрою, протидії торгівлі у невстановлених місцях на території міста Хмельницького. Так, протягом року до Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» надійшло та опрацьовано 36 письмових звернень та розглянуто 77 усних звернень, по яким було прийняте відповідне рішення та повідомлено заявників. Звернення надходили від депутатів Хмельницької міської ради, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, голів ОСББ, громадських активістів, громадян міста Хмельницького. Групою швидкого реагування здійснено виїзди на 24 виклики громадян, які звертались на гарячу лінію комунального підприємства.

З метою попередження та недопущення утворення стихійних ринків, фактів торгівлі з рук у невстановлених місцях на території міста Хмельницького, інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» щоденно проводиться чергування (патрулювання) в будні дні та у вихідні дні (з 8-00 год. до 16-00 год.) у місцях можливого прояву стихійної торгівлі, а саме:

 • вул. Проскурівського підпілля (навпроти центрального продовольчого ринку);
 • вул. Кам'янецька (зупинка громадського транспорту «Філармонія»).

Також, працівники підприємства здійснюють постійний моніторинг можливих місць стихійної торгівлі по нижче зазначеним вулицях:

 • вул. Трудова (зупинка громадського транспорту «Заготзерно»);
 • вул. Проскурівська (привокзальна площа);
 • вул. Панаса Мирного (зупинка супермаркет «АТБ»);
 • вул. проспект Миру (зупинка громадського транспорту «Хмельницьклегпром»);
 • вул. проспект Миру (навпроти ТЦ «Приватна справа» та ТЦ «Ріко»);     
 • вул. Гарнізонна (зупинка громадського транспорту Поліклініка №3);
 • парк ім. Івана Франка (Хмельницький).

Разом з цим, слід зазначити, що інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» ведеться постійна робота щодо ліквідації стихійної торгівлі, яка є негативним явищем через неможливість збереження якісного благоустрою вулиць міста Хмельницького, правового захисту мешканців відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та можливу небезпеку розповсюдження інфекційних захворювань серед мешканців міста.

Так, зокрема, з метою впорядкування сезонної торгівлі у місті Хмельницькому, додержання суб’єктами господарювання вимог діючого законодавства України щодо якості та безпеки товарів, захисту прав споживачів, реагуючи на неодноразові звернення громадян, юридичних та фізичних осіб підприємців, інспекторами Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» було проведено 22 рейди з обстеження місць несанкціонованої торгівлі в м.Хмельницькому.

В процесі вказаних заходів з громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, була проведена роз’яснювальна робота щодо належного дотримання Правил благоустрою території міста Хмельницького, а також щодо невиконання вимог із забезпечення чистоти і порядку на території міста. Не обійшлось і без складання адмінпротоколів.

Під час патрулювання/обстеження території міста Хмельницького інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» ведеться дієва робота по боротьбі зі стихійним (хаотичним) розклеюванням оголошень, об’яв та іншого довідкового матеріалу у невстановлених для цього місцях, щоденно виявляють порушників, на яких складають протоколи про адміністративні правопорушення за ст.152 КУпАП зі штрафом для громадян – від 340 до 1360 грн. та для посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.

Окрім складення протоколів про адміністративні правопорушення, з метою дієвої боротьби на номери мобільного та стаціонарного зв’язку порушників вищезазначеного виду  правопорушення, комунальним підприємством застосовано метод автоматичного обдзвону  абонентів з повідомленням у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП, а саме, порушення п.6.13. Правил благоустрою території міста Хмельницького та зазначенням адреси, за якою порушник має з’явитись для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

  Так, за звітній період інспекторами підприємства складено 652 протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП (за невиконання або неналежне виконання вимог Правил благоустрою території м. Хмельницького), а саме:

  • за самовільне встановлення обладнання, з якого здійснювалась торгівля (стихійна торгівля у невстановлених місцях);
  • за незаконне розміщення засобів зовнішньої реклами;
  • за самовільно встановлені, малі архітектурні форми, тимчасові споруди та конструкції;
  • за порушення вимог до утримання будинків та споруд, їх фасадів;
  • за неналежне утримання прилеглої території;
  • за порушення елементів об’єктів благоустрою міста;
  • за складування побутового та будівельного сміття, відходів виробництва, спилу дерев, опалого листя у невстановлених для цього місцях;
  • за паркування транспортних засобів на зеленій зоні (газоні);
  • за розміщення (розклеювання) оголошень у невстановлених для цього місцях;
  • за інші порушення Правил благоустрою території міста Хмельницького.   

Окрім цього, на виконання рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» працівники підприємства були залучені для забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення демонтажу незаконно встановлених споруд та конструкцій на території міста Хмельницького.

Крім того, інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» неодноразово залучалися до забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки під час проведення масових заходів на території міста Хмельницького.

Пріоритетом щоденної роботи інспекторів за звітній період було здійснення інформування жителів міста Хмельницького та гостей міста щодо дотримання карантинних заходів у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції на території міста. Інформування та роз’яснення здійснювалось переважно у місцях великого скупчення людей тобто продовольчі ринки, супермаркети, продуктові магазини. Також, усім підприємцям, які здійснювали господарську діяльність в умовах карантину, було роз’яснено їхні права та вимоги, яких вони повинні дотримуватись за для власної безпеки та безпеки мешканців. Поряд з цим на виконання вимог протоколу засідання комісії виконкому Хмельницької міської ради з питань ТЕБ і НС №6 від 23.03.2020 року для забезпечення контролю та вжиття заходів щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції були організовані постійні спільні патрулі за участю працівників ХМКП «Муніципальна дружина», ХВП ГУНП у Хмельницькій області, управління Патрульної поліції в м.Хмельницькому, управління Держпродспоживслужби України, військовослужбовців ВЧ 3053 Національної гвардії України для проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Враховуючи вищезазначене, повідомляємо, що інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» проводиться постійна профілактично-роз’яснювальна робота з громадянами,  суб’єктами підприємницької діяльності та фізичними особами - підприємцями щодо недопущення порушень та необхідності виконання (дотримання) Правил благоустрою на території міста Хмельницького.

 

 

 

З повагою

директор підприємства                                                                        Роман ЦИМБАЛЮК

 

2019

ХМКП «Муніципальна дружина» фінансується з міського бюджету міста Хмельницького відповідно до Програми забезпечення діяльності Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Хмельницької міської ради віл 13.02.2019 року №37. Найбільшу питому вагу в структурі витрат на поточну діяльність підприємства займають видатки на заробітну плату та нарахування на неї.

  Так, за 2019 рік за загальним фондом міського бюджету підприємство отримало 3 394,6 тис.грн., які було використано на:

- заробітну плату – 2 476,3 тис.грн.;

- нарахування на заробітну плату – 543,9 тис.грн.;

- придбання предметів, матеріалів, інвентарю  – 150,2 тис.грн.;

- оплату послуг (крім комунальних) – 182,6 тис.грн.;

- відшкодування витрат на теплопостачання  – 23,2 тис.грн.;

- відшкодування витрат на водопостачання та водовідведення – 2,2 тис.грн.;

- відшкодування витрат на електроенергію – 15,1 тис.гривень.

  Крім того, за спеціальним фондом підприємство отримало 621,2 тис. грн. бюджетних коштів, які було використано на придбання основних засобів (легковий автомобіль RENAULT DUSTER 1.6, та нагрудні відеореєстратори).

  Згідно із затвердженим на 2019 рік штатним розписом в ХМКП «Муніципальна дружина»     у звітному 2019 році було зайнято 19 працівників, зокрема, директор підприємства, заступник директора, бухгалтер, юрист, діловод, прибиральник службових приміщень та 14 інспекторів.

  За звітній період ХМКП «Муніципальна дружина» здійснювала ряд завдань, покладених на підприємство відповідно до статутної діяльності, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету і розпоряджень міського голови міста Хмельницького з метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням правил благоустрою та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері благоустрою, протидії торгівлі у невстановлених місцях на території міста Хмельницького. Так, протягом року Хмельницьким міським комунальним підприємством «Муніципальна дружина» розглянуто та прийнято рішення по 47 письмових заявах та скаргах мешканців м. Хмельницького та розглянуто 125 усних звернень громадян, по яким було прийняте відповідне рішення та повідомлено заявників,

  Крім того, інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» неодноразово залучалися до забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки під час проведення масових заходів на території міста Хмельницького (фестивалю рок музики «Rock&Buh», відзначення Дня Героя України, святкування Дня Незалежності України, святкування Дня міста, тощо).

          З метою попередження та недопущення утворення стихійних ринків, фактів торгівлі з рук у невстановлених місцях на території міста Хмельницького, за дорученням міського голови Симчишина О.С. 20.02.2019 року в приміщенні центрального ГУНП було проведено спільну нараду за участю заступника Хмельницького міського голови Гончарука В.В., директора ХМКП «Муніципальна дружина» Цимбалюка Р.С., начальника Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Хмельницькій області Онісьєва В.А. та представника Патрульної поліції Стрижак О.О., за результатами якої було розроблено та затверджено графік патрулювань вулиць міста Хмельницького для виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі (торгівлі з рук у невстановлених місцях).

           Так, працівниками ХМКП «Муніципальна дружина» упродовж тижня проводиться чергування (патрулювання) в будні дні (з 8-00 год. до 17-00 год.) у місцях можливого прояву стихійної торгівлі, а саме:

 • вул. Проскурівського підпілля (навпроти центрального овочевого ринка);
 • вул. Кам'янецька (зупинка громадського транспорту «Філармонія»).

            Також, працівники підприємства здійснюють постійний моніторинг можливих місць стихійної торгівлі по нижче зазначеним вулицях:

 • вул. Трудова (зупинка громадського транспорту «Заготзерно»);
 • вул. Проскурівська (привокзальна площа);
 • вул. Панаса Мирного (зупинка супермаркет «АТБ»);
 • вул. Проспект Миру (зупинка громадського транспорту «Хмельницьклегпром»);
 • вул. Гарнізонна (зупинка громадського транспорту Поліклініка №3).

           Разом з цим, слід зазначити, що інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» ведеться постійна робота щодо ліквідації стихійної торгівлі, яка є негативним явищем через неможливість збереження якісного благоустрою вулиць міста Хмельницького, правового захисту мешканців відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та можливу небезпеку розповсюдження інфекційних захворювань серед мешканців міста.

 В процесі вказаного заходу з громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, інспекторами складалися адміністративні протоколи та проводилась роз’яснювальна робота щодо належного дотримання Правил благоустрою території міста Хмельницького, а також щодо невиконання вимог із забезпечення чистоти і порядку на території міста. Крім того, порушникам було надано вичерпну інформацію наявності вільних місць на території ринків міста Хмельницького (ТОВ «ТСЦ «Кооператор», МКП «Ранковий»).

           Під час патрулювання/обстеження території міста Хмельницького інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» ведеться дієва робота по боротьбі зі стихійним (хаотичним) розміщенням оголошень, об’яв та іншого довідкового матеріалу у невстановлених для цього місцях, щоденно виявляють порушників, на яких складають протоколи про адміністративні правопорушення за ст.152 КУпАП зі штрафом для громадян – від 340 до 1360 грн. та для посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.

          Окрім складення протоколів про адміністративні правопорушення, з метою дієвої боротьби на номери мобільного та стаціонарного зв’язку порушників вищезазначеного виду  правопорушення, з квітня місяця комунальним підприємством застосовано метод автоматичного обдзвону  абонентів з повідомленням про вчинене ними правопорушення згідно ст.152 КУпАП, порушенням п.6.13.7. Правил благоустрою території міста Хмельницького та зазначенням адреси, за якою порушник має з’явитись для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

  Так, за звітній період інспекторами підприємства складено 1141 протокол про адміністративне правопорушення згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою території м. Хмельницького, а саме:

  • за самовільне встановлення обладнання, з якого здійснювалась торгівля (стихійна торгівля у невстановлених місцях);
  • за незаконне розміщення засобів зовнішньої реклами;
  • за незаконно розміщені тимчасові споруди та конструкції;
  • за порушення вимог щодо утримання будинків та споруд, їх фасадів;
  • за неналежне утримання прилеглої території;
  • за порушення елементів об’єктів благоустрою міста;
  • за складування побутового та будівельного сміття, відходів виробництва, спилу дерев, опалого листя у невстановлених для цього місцях;
  • за паркування транспортних засобів на зеленій зоні (газоні);
  • за розклеювання оголошень у заборонених місцях;
  • за інші порушення Правил благоустрою території міста Хмельницького.   

         Разом із цим, за результатами розгляду адміністративною комісією при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради протоколів про адміністративні правопорушення, що були складені станом на 23 грудня 2019 року працівниками ХМКП «Муніципальна дружина»,  прийнято рішення про застосування штрафних санкцій на загальну суму 745,6 тис.грн.     

Окрім цього, на виконання рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» працівники підприємства були залучені для забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення демонтажу незаконно встановлених споруд на території міста Хмельницького.

         Враховуючи вищезазначене, повідомляємо, що інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» проводиться постійна профілактично-роз’яснювальна робота з громадянами,  суб’єктами підприємницької діяльності та фізичними особами - підприємцями щодо недопущення порушень та необхідності виконання (дотримання) Правил благоустрою на території міста Хмельницького.

 

З повагою

директор підприємства                                                                              Роман ЦИМБАЛЮК

 

2018

   За звітній період ХМКП «Муніципальна дружина» здійснювала ряд завдань покладених на підприємство відповідно статуної діяльності, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету і розпоряджень міського голови міста Хмельницького з метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням правил благоустрою та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері благоустрою, протидії торгівлі у невстановлених місцях на території міста Хмельницького. У процесі своєї діяльності підприємством за дорученням керівництва міста було розглянуто 48 звернень громадян (заяв, скарг) щодо порушень вимог Правил благоустрою території міста Хмельницького.

   Так, інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» неодноразово залучалися до забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки під час проведення масових заходів на території міста Хмельницького (фестивалю рок музики «Rock end Buh FEST», «Jazz Fest», св'ткування дня міста Хмельницького тощо).

   Разом з тим, з метою недопущення утворення стихійних ринків, фактів торгівлі з рук в невстановлених місцях (стихійна торгівля) працівниками ХМКП «Муніципальна дружина» протягом минулого року проводилось чергування (з 8-00 год. до 17-00 год.) у місцях можливого прояву стихійної торгівлі, а саме:

 • вул. Проскурівського підпілля (поблизу центрального овочевого ринка);
 • вул. Кам'янецька (зупинка громадського транспорту «Філармонія»);
 • вул. Проспект Миру (ТЦ «Ріко»).

Також, працівники підприємства здійснюють постійний моніторинг можливих місць стихійної торгівлі по нижче зазначеним вулицях:

 • вул. Проскурівська (привокзальна площа);
 • вул. Панаса Мирного (зупинка супермаркет «АТБ»);
 • вул. Проспект Миру (зупинка «Хмельницьклегпром»);
 • вул. Гарнізонна ( Поліклініка №3).

   За результатами роботи 2018 року працівниками підприємства складено 458 протоколів про адміністративні правопорушення згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою території м. Хмельницького, а саме:

  • за самовільне розміщення обладнання, з якого здійснювалась торгівля (стихійна торгівля у невстановлених місцях) – 43 протоколи;
  • за незаконне розміщення засобів зовнішньої реклами – 204 протоколи;
  • за незаконно розміщені тимчасові споруди та конструкції – 49 протоколів;
  • за порушення будівельних норм – 8 протоколів;
  • за спалення залишків сухої рослинності та листя – 6 протоколів;
  • за паркування транспортних засобів у невідведених для цього місцях (на зелених насадженнях, газонах тощо) – 6 протоколів;
  • за порушення вимог щодо утримання будинків та споруд, їх фасадів – 6 протоколів;
  • за неналежне утримання прилеглої території – 7 протоколів;
  • за складування побутового та будівельного сміття, відходів виробництва, спилу дерев, опалого листя у невстановлених для цього місцях – 14 протоколів;
  • за інші порушення благоустрою – 112 протоколів.

Крім того, за підсумками звітного року було належно оформлено 76 актів обстеження (приписів) про усунення правопорушень у сфері благоустрою нашого міста, а саме:

  • порушення вимог до утримання засобів та обладнання зовнішнього освітлення, зовнішньої реклами (розміщення виносних спеціальних конструкцій – штендера без дозвільних документів) – 50 актів (ст.152 КУпАП);
  • неналежне технічне утримання елементів благоустрою – 2 акти (ст.152 КУпАП);
  • відсутність у суб’єктів господарювання усіх форм власності урн для сміття біля входу/виходу адміністративних та інших будівель, які перебувають у їх власності або користуванні, та їх несвоєчасне очищення – 10 актів (ст.152 КУпАП);
  • інші порушення благоустрою – 14 актів (ст.152 КУпАП).

   Також, інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» спільно з ГУ НП та патрульною поліцією у м. Хмельницькому проведено спільні заходи щодо протидії торгівлі у невстановлених місцях та складено на порушників 13 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.160 КУпАП.

    Поряд з цим, з метою недопущення несанкціонованого вивезення твердих та рідких побутових відходів у невідведені для цього місця, проводилися регулярні рейди. Так працівниками нашого підприємства в період 17.10.2018 по 18.10.2018 року, було організовано та проведено ряд заходів щодо недопущення та протидії в цілому стихійному сміттєзвалищу за адресою вул.Митрополита Шептицького, 82, 84 (район Дубово). Зокрема, за результатами проведеної роботи було виявлено такі правопорушення як:

  • складування побутового та будівельного сміття, відходів виробництва, спилу дерев, опалого листя у невстановлених для цього місцях;
  • зливання на території міста побутових та виробничих відходів (нечистот).

    За вищевказані правопорушення інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» склали 14 протоколів про адміністративне правопорушення згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою міста Хмельницького, а з мешканцями даного мікрорайону було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою недопущення даних правопорушень в подальшому.

    Окрім цього, на виконання рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» працівники підприємства протягом 2018 року були залучені для забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення демонтажу незаконно встановлених споруд на території міста Хмельницького.

    Також, за дорученням Хмельницького міського голови було розроблено та погоджено графік патрулювання інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» по вул. Проскурівській спільно з працівниками Національної гвардії України в період з 12.12.2018 по 19.01.2019 року для недопущення порушень громадської тиші, порядку, а також запобігання пошкоджень декоративних конструкцій та інших видів правопорушень під час проведення «Різдвяного ярмарку».

   Разом із цим, працівниками нашого підприємства протягом минулого року щоденно проводилась роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб щодо недопущення порушень та необхідності виконання правил благоустрою на території міста Хмельницького. Також, у процесі реалізації своїх основних завдань і обов’язків проводиться постійна робота по вдосконаленню навичок та професійного саморозвитку інспекторів ХМКП «Муніципальна дружина».

   Враховуючи вищезазначене, за результатами розгляду адміністративною комісією при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради протоколів про адміністративні правопорушення, що були складені у 2018 році працівниками ХМКП «Муніципальна дружина», по 250 протоколах прийнято рішення про застосування штрафних санкцій на загальну суму 282,8 тис.грн., по 171 протоколу – винесено усні зауваження комісії, а по 10 протоколах – справи закриті за ст.247 КУпАП.

2022

 

             Інформації  щодо  виконання Програми забезпечення діяльності Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» за 2021-2022 роки.

            ХМКП «Муніципальна дружина» фінансувалась з  бюджету Хмельницької міської територіальної громади  відповідно до Програми забезпечення діяльності Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина» на 2021-2022роки, затвердженої  рішенням другої сесії Хмельницької міської ради  від 23.12.2020 року №37.

             Так, в  2021 році  за загальним фондом міського бюджету підприємство отримало   кошти в сумі 6004,6 тис. грн., в  2022 році - 6057,3 тис. грн., які було використано на:

                                                                                                           2021рік                       2022 рік

- Заробітну плату –                                                           4616,3                         4863,7

- Нарахування на заробітну плату –                               1000,0                         1069,2

- Придбання предметів та  матеріалів -                            167,1                            29,3

- Оплату послуг (крім комунальних) –                             161,9                            50,9

- Відшкодування витрат на теплопостачання –                32,9                             24,2

- Відшкодування витрат на водопостачання та

водовідведення -                                                                 4,0                                2,8

- Відшкодування витрат на електроенергію –                  22,4                             17,2

Найбільш питому вагу в структурі витрат  на поточну діяльність підприємства займають видатки на заробітну плату та нарахування на неї.

Згідно із затвердженим  на 2021 рік штатним розписом в ХМКП «Муніципальна дружина» було зайнято 24 працівника, разом з тим повідомляємо, що в 2022 році в зв’язку із   введення на території України воєнного стану,  вступу працівників до Добровольчого формування Хмельницької міської територіальної громади №3  «Муніципальна дружина» для охорони та оборони об’єктів критичної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади, штат працівників було збільшено до 29 одиниць.

            За звітній період ХМКП «Муніципальна дружина» виконало ряд завдань, покладених на підприємство відповідно до статутної діяльності, а також рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету і розпоряджень Голови Хмельницької міської територіальної громади. З метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням  Правил благоустрою та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері благоустрою, протидії    торгівлі у невстановлених місцях на території  Хмельницької міської територіальної громади.

            Інформуємо. Що за звітній період Інспекторами підприємства було складено  та направлено на розгляд до Адміністративної комісії                 протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП за невиконання та не дотримання громадянами, підприємцями, керівниками та відповідальними особами  усіх форм власності,  Правил благоустрою Хмельницької міської територіальної громади.

            Протягом звітного періоду працівники комунального підприємства інформували населення, щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19. Несли чергування на пунктах вакцинації, слідкували за дотриманням громадського порядку під час щеплення.

             Інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» неодноразово залучались  до охорони громадського порядку та безпеки спільно з представниками Національної поліції, під час проведення масових заходів різних напрямків (ярмарків, відзначення державних свят, спортивних турнірів та інших подій)  на території Хмельницької міської територіальної громади.

            Забезпечували виконання рішень Виконавчого комітету Хмельницької міської ради , щодо демонтажу незаконно встановлених рекламних засобів, огорож, тимчасових споруд, майданчиків для харчування та інших малих архітектурних форм.

            З 24.03.2022 року  наші працівники у складі Добровольчого формування територіальної громади міста Хмельницького №3 «Муніципальна дружина», приймали участь у охороні та обороні об’єктів критичної інфраструктури згідно розпорядження Голови ОВА. Несли чергування у Центрі вимушених переселенців з метою недопущення порушення безпеки та громадського порядку під час роботи закладу.

На підприємстві належним чином ведеться військовий облік, згідно затвердженого Кабінетом міністрів Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервісті.

            Вчасно реагували на скарги та звернення громадян.

            Висвітлювали роботу комунального підприємства у засобах масової інформації.

           

 

           

 

           

                          

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО23829267
Розрахунковий рахунокUA158201720344340001000020375 Держказначейська служба України, м.Київ УДКСУ у м.Хмельницькому
МФО820172
ІПН
Свідоцтво ПДВне є платником ПДВ

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!