КП "Технагляд"

КП "Технагляд"
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Вівторок8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Середа8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Четвер8:00 - 17:15 12:00 -13:00
П'ятниця8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Суботавихідний
Неділявихідний
Контактні дані
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 1
(0382)65-13-03, (0382) 65-23-65
Основні напрямки діяльності

Опис

Основними цілями діяльності КП «Технагляд» є контроль за якістю виконання будівельних та ремонтних робіт за кошти бюджету міста Хмельницького.

До сфери діяльності підприємства належить:

здійснення технічного нагляду і контролю по благоустрою, поточному і капітальному ремонту, реконструкції, реставрації та будівництву об’єктів архітектури та господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності на договірних умовах;

контроль за дотриманням виконавцями технологічних процесів під час будівельної діяльності, достовірністю застосованих виконавцями розцінок і ненормованих витрат;

контроль за ефективним використанням капітальних вкладень.

Фактори ризику

 • сезонність ремонтно-будівельних робіт
 • недосконалість проектних рішень
 • недостатня кількість сертифікованих інженерів технагляду на ринку праці, готових працювати з бюджетними замовниками
Керівник
Петрук Андрій Андрійович

Біографічна довідка керівника

Петрук Андрій Андрійович, народився 27.11.1950 року в с. Софіївка, Хмільникського району, Вінницької області.

У 1976 році закінчив “Кам'янець-Подільський будівельний технікум” та здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво".

З 1974 року по теперішній час проживає в м. Хмельницькому.

Дружина : Петрук Людмила Володимирівна.

Безпартійний.

Не судимий.

Професійна характеристика

Основним видом діяльності КП «Технагляд» є здійснення технічного нагляду і контролю по благоустрою, поточному і капітальному ремонту, реконструкції, реставрації та будівництву об’єктів архітектури та господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності на договірних умовах, контроль за дотриманням виконавцями технологічних процесів під час будівельної діяльності.

За час роботи на посаді директора КП «Технагляд» Петрук Андрій Андрійович проявив високий професіоналізм та компетентність у вирішенні поставлених перед підприємством завдань по контролю за якістю виконання робіт та недопущенню понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Андрій Андрійович спрямовує роботу колективу на ефективну взаємодію з замовниками та підрядниками, особисто проводить технічний нагляд за об’єктами будівництва, реконструкції та капітальними ремонтами.

Не зважаючи на великий досвід роботи в будівельній галузі (понад 40 років), Петрук Андрій Андрійович постійно поновлює свої професійні знання та підвищує кваліфікаційний рівень. Як директор підприємства спонукає до підвищення професійного рівня працівників підприємства, направляючи їх на проходження навчання, відвідування семінарів та наукових конференцій.

Петрук Андрій Андрійович є сертифікованим інженером технагляду ІІ категорії за будівництвом будівель та споруд та інженером технагляду за будівництвом доріг.

Директор КП «Технагляд» є членом постійно діючої комісії по обстеженню технічного стану нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького.

В 2008 році нагороджений грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед народом України».

Приймає активну участь у громадському житті міста, переймається його проблемами, успішно співпрацює з іншими комунальними підприємствами.

 

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно з розпорядженням міського голови від 08.02.2023 року № 31-р та контракту встановлено посадовий оклад керівнику підприємства в розмірі 18000 грн та щоквартальну премію в розмірі 150% при умові виконання затверджених показників преміювання:

1. Виконання фінансового плану в частині доходу без урахування бюджетних коштів та фінансового результату – 35 %;

2. Збільшення доходу від реалізації послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року – 35 %;

3. Відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати – 80 %.

 

Річний звіт керівника

2019

Звіт керівника за 2019 рік

Комунальне підприємство «Технагляд» виконує основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущення понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2019 році залишаються Управління ЖКГ, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, Управління культури та туризму, комунальні заклади освіти та медицини, МКП «Хмельницькводоканал», КП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-Західні тепломережі». В зв’язку з впровадженням в місті програм по енергозбереженню та термомодернізації житлового фонду, ОСББ та мешканці житлових будинків активно користуються послугами нашого підприємства.

Протягом 2019 року було надано 1242 послуг з технагляду на суму 4112,8 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 328,9 тис. грн. інших операційних доходів – відсотки від депозиту. Отже чисті доходи склали 4441,7 тис. грн.

Комунальне підприємство «Технагляд» не потребує інвестицій з місцевого бюджету та залучення кредитних коштів, оскільки є госпрозрахунковою та прибутковою організацією.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачуються вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

В 2019 році підприємством було сплачено 2250,9 тис. грн. податків в державний та місцевий бюджети, а саме:

 • податок на прибуток – 234,2 тис. грн.;
 • податок на додану вартість – 823,9 тис. грн.;
 • податок на доходи фізичних осіб – 385,7 тис. грн.;
 • військовий збір – 32,2 тис. грн.;
 • єдиний соціальний податок – 454,8 тис. грн.;
 • частина чистого прибутку в місцевий бюджет – 320,1 тис. грн.

 

Щодо виконання фінансових показників на 2019 рік, то було здійснено наступне:

 1. Порівняно з 2018 роком доходи комунального підприємства за 2019 року зросли на 0,8 % і склали 4441,7 тис. грн.
 2. Витрати на заробітну плату за поточний період зросли на 30,5 % та склали близько 2073,4 тис. грн.
 3. Витрати на амортизацію за період зменшились на 4,6 %, та склали 197,3 тис. грн.
 4. Матеріальні витрати зросли на 10 % за період та становлять близько 164,3 тис. грн. 
 5. Загалом витрати за поточний 2019 рік зросли більше ніж на 24,3 % та склали 3 млн. 140 тис. грн.

 

На підприємстві наявні всі необхідні прилади та інструменти для  точних вимірювань – цифровий  теодоліт, курвіметри, вологомір.

Основним активом підприємства є трудові ресурси. Тому КП «Технагляд» постійно підтримує фахівців у прагненні до підвищення кваліфікації. В 2019 році всі інженери підприємства пройшли навчання та отримали оновлені сертифікати.

На сьогоднішній день на підприємстві працює 5 інженерів, з них 4 здійснюють технічний нагляд. Також для своєчасного виконання робіт КП “Технагляд” залучає інженерів технагляду на договірній основі.

На підприємстві щоденно відбуваються виробничі наради щодо виконання робіт на підконтрольних об’єктах, обговорюються зауваження до виконання робіт, недоліки та пропозиції щодо їх  усунення.

У 2019 році КП «Технагляд» продовжує здійснювати контроль за капітальним ремонтом приміщень Хмельницької СЗОШ № 15 по вул. Проскурівського підпілля, 125/1, Хмельницької СЗОШ № 14 по вул. Спортивній, 17, Хмельницького ДНЗ № 29 «Ранкова зірка» по вул. Кармелюка, 6/1, Хмельницького ДНЗ № 54 «Пізнайко» по просп. Миру, 51/2, які спрямовані на виконання програми «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Хмельницького» з використанням інвестиційних коштів, залучених на програму енергозбереження НЕФКО.

Підприємство здійснює технічний нагляд за 882 об’єктами відповідно до укладених договорів. Тільки за 2019 рік було укладено 826 договорів на здійснення технічного нагляду, 54 договорів є перехідними з минулих періодів.

Директор КП «Технагляд» є членом постійно діючої комісії по обстеженню технічного стану нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького.

 

Директор КП «Технагляд»                            Андрій ПЕТРУК

 

 

 

 

 

 

 

2018

Звіт керівника

Комунальне підприємство «Технагляд» виконує основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущення понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2018 році залишаються Управління ЖКГ, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, Управління культури та туризму, комунальні заклади освіти та медицини, МКП «Хмельницькводоканал». Серед нових замовників – Хмельницька митниця, Державна фіскальна служба, Ринок «Ранковий»,  ОСББ, співвласники багатоквартирних будинків, а також приватні підприємства.

Комунальне підприємство «Технагляд» забезпечує разом з іншими учасниками інвестиційного процесу виконання завдань по проектуванню та будівництву нових об’єктів територіальної громади міста, а також реконструкції, капітальному та поточному ремонту існуючих.

Протягом 2018 року було надано 1310 послуг з технагляду на суму 4200,0 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 208,4 тис. грн. інших операційних доходів. Отже чисті доходи склали 4408,4 тис. грн.

Щодо виконання фінансових прогнозів на 2018 рік, то було здійснено наступне:

 1. Порівняно з 2017 роком доходи від надання послуг технагляду за 2018 рік зросли на 16,6 % 4 млн. 200,0 тис. грн.
 2. У 2018 році було проведено запланований ремонт приміщень на 153,4 тис. грн. Здійснено заходи по енергозбереженню та замінено вікна на металопластикові та двері в кабінетах.
 3. Загалом витрати за 2018 рік зросли на 28,3 % та склали 2 млн. 865,7 тис. грн.
 4. Чистий прибуток за результатами господарської діяльності підприємства в 2018 році становив 1 млн. 542,7 тис. грн.

 

У 2018 році КП «Технагляд» здійснювало контроль за капітальним ремонтом приміщень Хмельницької СЗОШ № 15 по вул. Проскурівського підпілля, 125/1, Хмельницької СЗОШ № 14 по вул. Спортивній, 17, Хмельницького ДНЗ № 29 «Ранкова зірка» по вул. Кармелюка, 6/1, Хмельницького ДНЗ № 54 «Пізнайко» по просп. Миру, 51/2, які спрямовані на виконання програми «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Хмельницького» з використанням інвестиційних коштів, залучених на програму енергозбереження НЕФКО.

Комунальне підприємство «Технагляд» є госпрозрахунковою та прибутковою організацією, тому не потребує інвестицій з місцевого бюджету та залучення кредитних коштів.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачено вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

В 2018 році підприємством було сплачено 2460,3 тис. грн. податків в державний та місцевий бюджети, а саме:

 • податок на прибуток – 342,8 тис. грн.;
 • податок на додану вартість – 857,9 тис. грн.;
 • податок на доходи фізичних осіб – 321,8 тис. грн.;
 • військовий збір – 26,8 тис. грн.;
 • єдиний податок – 376,0 тис. грн.;
 • частина чистого прибутку в місцевий бюджет – 535,0 тис. грн.

 

2017

Звіт керівника за 2017 рік

У 2017 році комунальне підприємство «Технагляд» продовжує сумлінно виконувати основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущенні понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2017 році залишаються Управління ЖКГ, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, Управління культури та туризму, комунальні заклади освіти та медицини, МКП «Хмельницькводоканал», МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-Західні тепломережі», КП БРЕД.

Комунальне підприємство «Технагляд» забезпечує разом з іншими учасниками інвестиційного процесу виконання завдань по проектуванню, будівництву нових, реконструкції, капітальному та поточному ремонту існуючих об’єктів територіальної громади міста Хмельницького.

Протягом 2017 року було надано 1443 послуги з технагляду на суму 3601,1 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 97,4 тис. грн. інших операційних доходів. Таким чином чисті доходи склали 3698,5 тис. грн.

Комунальне підприємство «Технагляд» є госпрозрахунковим та прибутковим, тому не потребує інвестицій з місцевого бюджету та кредитних коштів.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачено вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

За результатами роботи в 2017 році сплачено 321,6 тис. грн. податку на прибуток та 439,5 тис. грн. частини чистого прибутку, що підлягає сплаті в місцевий бюджет.

2016

Звіт керівника за 2016 рік

 

Протягом 2016 року було укладено 1059 договорів на суму близько 4,5 млн. грн., виконано протягом року 991 договір на суму 2,6 млн. грн.

№ з/п

Показник

2016 р.

(тис. грн.)

2015 р.

(тис. грн.)

Відхилення

1

Дохід (виручка) від реалізації послуг

3134,7

2152,6

+ 982,1

2

ПДВ

522,5

358,8

+ 163,7

3

Чистий дохід

2612,2

1793,8

+ 818,4

4

Інші операційні доходи

48,1

12,5

+ 35,6

 

Всього доходів

2660,3

1806,3

+ 854,0

За результатами 2016 року сплачено 230,4 тис. грн. податку на прибуток, чистий прибуток становить 1049,3 тис. грн.

Одночасно підприємством нараховано 30 відсотків від чистого прибутку, що підлягають зарахуванню до загального фонду місцевого бюджету у розмірі 314,7 тис. грн.   

Штрафні санкції, пеня до бюджету за звітний період, як і за відповідний період минулого року, не застосовувались.

У 2016 році було проведено навчання з підвищення кваліфікації інженерів технагляду для отримання категорії відповідно до законодавства.

Змін до статуту у поточному році не вносилось.

Кредитні кошти підприємством не залучались. Витрати на аудит відсутні.

Зобов'язання зі сплати податків підприємство виконує в повному обсязі. Заборгованості по оплаті праці немає.

2021

Звіт керівника

Комунальне підприємство «Технагляд» виконує основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущення понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2021 році залишаються Управління комунальної інфраструктури, Управління житлової політики і майна, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, комунальні заклади освіти, медицини та культури, МКП «Хмельницькводоканал». Також ОСББ та мешканці житлових будинків активно користуються послугами нашого підприємства, в зв’язку з тим, що в місті впроваджується програма по енергозбереженню та термомодернізації житлового фонду.

Протягом 11 місяців 2021 року було надано більше 900 послуг з технагляду на суму 3 млн. 300,0 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 154,0 тис. грн. інших операційних доходів – відсотки від депозиту. Отже чисті доходи склали 3 млн. 454,0 тис. грн.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачуються вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

За період січень-листопад 2021 року сплачено 4,1 тис. грн. авансу з податку на прибуток та 9,8 тис. грн. частини чистого прибутку, що підлягає сплаті в місцевий бюджет.

За 11 місяців 2021 року до бюджету сплачено 533,2 тис. грн. ПДВ,  349,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, 28,9 тис. грн. військового збору, 405,3 тис. грн. єдиного соціального внеску.

КП «Технагляд» в 2021 році приймає активну участь у  закупівлях через електронні майданчики платформи «Прозорро» та укладає договори на проведення технагляду не тільки по місту, але й в районах області. За 11 місяців 2021 року  підприємство прийняло участь у 15-ти закупівлях. За результатами торгів було укладено 13 угод на загальну суму 1 млн. 26,1 тис.грн.

Щодо виконання фінансових показників на 2021 рік у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року зазначаємо наступне:

 1. Доходи від надання послуг технагляду за 11 місяців 2021 року зросли на 13,2 % і склали 3705,1 тис. грн.
 2. Витрати на заробітну плату та нарахування за поточний період зросли на 8,7 % та склали близько 2114,4 тис. грн. за 11 місяців поточного року.
 3. Витрати на амортизацію за період зросли майже вдвічі, оскільки в другому кварталі було введене в експлуатацію обладнання та інші необоротні активи для випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, що позначилось на амортизаційних відрахуваннях.
 4. Матеріальні витрати збільшились на 60,9 % за поточний період та становлять близько 194,4 тис. грн. за 11 місяців 2021 року.
 5. Загалом витрати за поточний 2021 рік зросли на 15,7 % та склали 2 млн. 899,4 тис. грн.

На підприємстві наявні всі необхідні прилади та інструменти для  точних вимірювань – цифровий  теодоліт, курвіметри, вологомір, оптичний нівелір.

В травні 2021 року комунальним підприємством «Технагляд» введено в експлуатацію випробувальну лабораторію будівельних матеріалів. Сертифікат визнання вимірювальних можливостей лабораторії підприємство отримало 05 травня 2021р.

Протягом 2020 – 2021 років в приміщенні, яке було передано для облаштування лабораторії, проведено капітальний ремонт, впорядковано прилеглу територію, закуплено все необхідне обладнання для лабораторії. Роботи по ремонту приміщення та придбання обладнання здійснено за рахунок власних коштів підприємства. Всі витрати склали понад 1 млн.грн.

Облаштування власної випробувальної лабораторії дає можливість підприємству більш ретельно та якісно  здійснювати контроль якості за виконанням робіт підрядниками з влаштування асфальто-бетонного покриття під час капітальних та поточних ремонтів вулично-дорожньої мережі, благоустрою прибудинкових територій тощо.

Середньооблікова чисельність штатних працівників складає 9 осіб, в тому числі адміністративного персоналу – 3 особи, виробничого персоналу – 6 осіб. На сьогоднішній день на підприємстві працює 5 інженерів, з них 3 здійснюють технічний нагляд.

Згідно договорів технагляду в 2021 році було надано більше  900 послуг. В процесі здійснення технічного нагляду та перевірки кошторисної частини актів виконаних робіт було виявлено значне завищення цін на роботи та матеріали більше ніж по 120 актам. Такі акти відправляються на доопрацювання та виправлення підрядникам, замовники робіт ставляться до відома.  Економія по таких актах склала  1 млн. 983 тис. грн. бюджетних коштів. Крім того при перевірці обсягів робіт по поточному ремонту вулично-дорожньої мережі міста (поточний ремонт вибоїн струменевим методом) було зекономлено 1 млн. 200 тис. грн.

Підприємство здійснює технічний нагляд за 611 об’єктами відповідно до укладених договорів. Тільки за 2021 рік було укладено 551 договір на здійснення технічного нагляду на 3 млн. 47,5 тис. грн., 60 договорів є перехідними з минулих періодів.

У жовтні минулого року КП «Технагляд» уклало договір з КП «Хмельницькводоканал» по здійсненню технічного нагляду та контролю за виконанням робіт на об’єкті: «Підвищення енергоефективності систем водопостачання та водоочищення: Реконструкція каналізаційних насосних станцій № 2, 7, 12 у місті Хмельницькому», з використанням інвестиційних коштів, залучених за програмою енергозбереження НЕФКО. Основні роботи по цьому договору проводились у 2021 році.

У 2021 році підприємство уклало договори по здійсненню технічного нагляду та контролю на наступних об’єктах:

 • капітальний ремонт атракціону "Колесо огляду" в парку культури та відпочинку ім. М. Чекмана в м. Хмельницькому та реконструкція парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Парк ім. М. Чекмана". Ділянка колеса огляду."
 • Нове будівництво парку «Молодіжний» по вул. Бандери в м. Хмельницькому» 1-а черга
 • реконструкція приміщень НВО № 1 по вул. Старокостянтинівське шосе, 3Б в м. Хмельницькому (коригування) ІІ черга
 • будівництво зовнішніх мереж водопостачання вулиць Старосадова, Яблунева, Пшенична, Ланок, Багалія,Колективна мікрорайону Книжківці в м. Хмельницький
 • поточні та капітальні ремонти прибудинкових територій міста Хмельницького
 • поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста (поточний ремонт вибоїн струменевим методом) та інші об’єкти.

 

Директор КП «Технагляд»                            Андрій ПЕТРУК

2022

Звіт керівника

Протягом 2022 року в період дії воєнного стану на території держави комунальне підприємство «Технагляд» продовжує виконувати основне своє завдання – контролює якість виконання робіт та недопущення понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2022 році залишаються Управління житлової політики і майна, Управління праці та соціального захисту населення, комунальні заклади освіти, медицини, МКП «Хмельницькводоканал», КП БРЕД, а також ОСББ та мешканці житлових будинків користуються послугами нашого підприємства.

Протягом 12 місяців 2022 року було надано більше 500 послуг з технагляду на суму 1 млн. 292,4 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 235,1 тис. грн. інших операційних доходів – відсотки від депозиту. Отже разом доходи підприємства склали 1 млн. 527,5 тис. грн.

На жаль, в 2022 році КП «Технагляд» стало збитковим підприємством. Основною причиною збитковості підприємства в поточному році та значного зменшення  запланованих доходів є запроваджений воєнний стан в державі та як наслідок суттєве скорочення фінансування ремонтних та будівельних робіт з міського бюджету, що впливає на доходи підприємства.

Не зважаючи на складну ситуацію, комунальне підприємство вчасно виплачувало працівникам заробітну плату протягом року, сплачувало податки та інші обов’язкові платежі до бюджету.

За 12 місяців 2022 року до бюджету сплачено 263,3 тис. грн. ПДВ,  270,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, 22,5 тис. грн. військового збору, 323,9 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Щодо виконання фінансових показників на 2022 рік у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року зазначу наступне:

 1. Доходи від надання послуг технагляду за 12 місяців 2022 року впали більше ніж вдвічі і склали 1292,7 тис. грн.
 2. Витрати на заробітну плату та нарахування за поточний період впали на 32,8 % та склали близько 1715,2 тис. грн. за 12 місяців поточного року.
 3. Витрати на амортизацію за період впали на 37,1 %, оскільки в другому кварталі 2021 року було введене в експлуатацію обладнання та інші необоротні активи для випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, що позначилось на амортизаційних відрахуваннях за 2021 рік, а в 2022 році амортизація відбувалась рівномірно.
 4. Матеріальні витрати зменшились на 23,1 % за поточний період та становлять близько 153,4 тис. грн. за 12 місяців 2022 року.
 5. Загалом витрати за поточний 2022 рік зменшились на 30,9 % та склали 2 млн. 351,5 тис. грн.

На підприємстві наявні всі необхідні прилади та інструменти для  точних вимірювань (цифровий  теодоліт, курвіметри, вологомір, оптичний нівелір), працює випробувальна лабораторія будівельних матеріалів.

Протягом 2022 року підприємство отримало 40,9 тис. грн. доходу від надання послуг випробувальної лабораторії будівельних матеріалів.

Середньооблікова чисельність штатних працівників складає 9 осіб, в тому числі адміністративного персоналу – 3 особи, виробничого персоналу – 6 осіб. На сьогоднішній день на підприємстві працює 5 інженерів, з них 2 здійснюють технічний нагляд, один з інженерів технічного нагляду мобілізований.

Згідно договорів технагляду в 2022 році було надано більше  500 послуг. В процесі здійснення технічного нагляду та перевірки кошторисної частини актів виконаних робіт було виявлено значне завищення цін на роботи та матеріали більше ніж по 89 актам. Такі акти відправляються на доопрацювання та виправлення підрядникам, замовники робіт ставляться до відома.  Економія по таких актах склала  1 млн. 864 тис. грн. бюджетних коштів.

Підприємство здійснює технічний нагляд за 265 об’єктами відповідно до укладених договорів. Тільки за 2022 рік було укладено 257 договір на здійснення технічного нагляду більше ніж на 1 млн. 550 тис. грн. Більшість перехідних договорів, виконання яких було заплановано на 2022 рік, перенесено на 2023 рік.

У 2022 році підприємство уклало договори та здійснювало технічний нагляд та контроль на наступних об’єктах:

 • поточні ремонти споруд цивільного захисту (укриття) приміщень закладів освіти міста;
 • реконструкція даху майстерні в приміщенні ВПУ № 11 по вул. Тернопільській, 15/1;
 • капітальні та поточні ремонти кабінетів, коридорів та інших приміщень в поліклініках Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру Хмельницької міської ради;
 • капітальний ремонт системи опалення, системи водопостачання корпусів та капітальний ремонт покрівлі приміщення клубу-їдальні Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» в с. Головчинці Летичівського району;
 • реконструкція водопроводу по вул. С.Бандери, вул. Тернопільській;
 • негайна ліквідація дрібних деформацій та пошкоджень вулично-шляхової (дорожньої) мережі та послуги по утриманню вулично-шляхової (дорожньої) мережі Хмельницької міської територіальної громади.

 

Директор                                                             Андрій ПЕТРУК

 

 

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО35883420
Розрахунковий рахунокUA283223130000026000000006506 в АТ «Укрексімбанк»
МФО322313
ІПН358834222253
Свідоцтво ПДВ100149551

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!