Програми Засоби масової інформації

Назва програми Міські програми
Програма висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2024 рік
Програма підтримки та розвитку міського комунального підприємства «Муніципальна телерадіокомпанія «Місто» на 2024-2028 роки
Програма розвитку міського комунального підприємства «Муніципальна телерадіокомпанія «Місто» на 2021-2023 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програми висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2023 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2022 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2021 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма розвитку міського комунального підприємства «Муніципальна телерадіокомпанія «Місто» на 2017-2020 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Про затвердження Програми висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Про затвердження Програми висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма підтримки газети Хмельницької міської ради «Проскурів» на 2017-2018 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!