Влада

Біографія

Симчишин Олександр Сергійович народився 4 листопада 1980 року у селі Йосипівка Старосинявського району Хмельницької області. У Старій Синяві закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів із золотою медаллю. Неодноразово ставав переможцем районних та призером обласних олімпіад з історії.

У 1997 році вступив на історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету. У 2002 році увійшов до десятки кращих студентів-істориків України. Закінчивши із відзнакою історичний факультет, О.Симчишин вступив до аспірантури Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету, обравши для дослідження діяльність місцевих осередків політичних партій на початку ХХ століття. По закінченню аспірантури Олександр Симчишин захистив дисертацію і отримав наукову ступінь кандидата історичних наук.

У 2002 році працював вчителем Пасічнянського навчально-виховного комплексу Старосинявського району Хмельницької області. У 2002-2006 роках працював вчителем, методистом з організаційно-масової роботи Хмельницького обласного благодійного фонду “Хесед-Бешт”. З 2007 року по 2014 рік працював викладачем кафедри загальноосвітніх дисциплін, доцентом кафедри правознавства, деканом економіко-правового факультету Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”. У 2010 році був обраний депутатом Хмельницької міської ради.

З квітня 2014 року по липень 2015 року працював першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації. У листопаді 2015 року обраний Хмельницьким міським головою.

У 2018 році за вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм О.Симчишина нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. У 2019 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

У 2020 році повторно обраний Хмельницьким міським головою.

Одружений. З дружиною Світланою виховує трьох дітей.

Інформація про зв’язки міського голови з комерційними і некомерційними організаціямиІнформація про зв’язки міського голови з комерційними і некомерційними організаціями (Сайт pep.org.ua на в рамках реалізації ГО «Центр протидії корупції»)

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!