Програми Культура та спорт

Назва програми Міські програми
Програма розвитку інформаційної інфраструктури туристичних послуг на 2024-2026 роки
Програма реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки
Програма розвитку Хмельницької міської територіальної громади у сфері культури на 2021-2025 роки «Нова лінія культурних змін»
Програма підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки «#ЩодняЧитай українською»
Програма підтримки обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади
Програма розвитку інформаційної інфраструктури туристичних послуг на 2021-2023 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Про затвердження комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2017-2021 роки (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма розвитку міста Хмельницького у сфері культури на період до 2020 року «50 кроків, що змінять місто» (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)
Програма підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м.Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською» (ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ЗАВЕРШЕНИЙ)

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!