Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення сесії міської ради від 25.12.2013 р. № 15 “Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг"

Звіт

про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 25.12.2013 року № 15 “Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Хмельницького”

 

Вид та назва регуляторного акту, відстеження результативності якого здійснюється: рішення міської ради від 25.12.2013 року 15 “Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Хмельницького”.

 

Назва виконавця заходів з базового відстеження результативності регуляторного акта: управління торгівлі Хмельницької міської ради.

 

Цілі прийняття акта:

- встановлення прозорого механізму погодження режимів роботи;
- максимальна деталізація всіх процедур встановлення режимів роботи;
- забезпечення сприятливих умов для суб’єктів господарювання під час підготовки та отримання ними документа про встановлення режиму роботи об’єктів сфери обслуговування;
- скорочення витрат часу фізичних та юридичних осіб під час встановлення за погодженням з власниками зручного режиму роботи;
- забезпечення сприятливих умов для відпочинку мешканцям будинків, в яких розташовані об’єкти сфери обслуговування, врахування їх думки при встановленні режиму роботи.
- зменшення кількості злочинів у вечірній та нічний час, що скоєні у стані алкогольного сп’яніння.
 

Строк виконання заходів із базового відстеження результативності регуляторного акта: з 03.11.2017 року по 28.11.2017 року

 

Тип відстеження: періодичне.

 

Методи одержання результатів відстеження: статистичні.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних: результати відстеження регуляторного акта одержані на підставі аналізу роботи дозвільного органу шляхом збору і аналізу пропозицій та зауважень зацікавлених структурних підрозділів виконавчого комітету, державних органів, суб’єктів господарювання.

 

Кількісні та якісні показники результативності акта: за 11 місяців поточного року встановлено режими роботи в 163 об’єктах торгівлі, закладах ресторанного господарства, об’єктах побуту за декларативним методом. За час дії регуляторного акту в консультативній формі відмовлено у встановленні цілодобового режиму роботи одному об’єкту торгівлі, у зв’язку із тим, що він знаходиться на відстані менше, ніж 500 метрів від житлових будинків та дошкільного навчального закладу. Відповідно до п.2.3. Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території м. Хмельницького, затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2013 року № 15 передбачено, що режим роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг, розміщених в багатоквартирних будинках та на відстані менше, ніж 500 метрів від житлових будинків, загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, з 22-00 до 08-00 години не встановлювався.

          

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: вищевикладене свідчить, що даний регуляторний акт є ефективним, результати його дії позитивні.

На підставі відстеження результативності дії  рішення сесії Хмельницької міської ради можна зробити висновок, що шляхом впровадження цього регуляторного акта вдалося досягти цілей, задекларованих при його прийнятті.

 

 

Начальник управління торгівлі                                                            Р. Сідлецька

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!