Звіт про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.07.2008 року № 823 “Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсів з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудо

Звіт

про періодичне відстеження результативності рішення

виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.07.2008 року № 823

“Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсів з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудови мансардних поверхів та реконструкції будівель комунальної власності та затвердження складу конкурсної комісії з відбору інвесторів-забудовників”

 

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується:

Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.07.2008 року № 823 “Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсів з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудови мансардних поверхів та реконструкції будівель комунальної власності та затвердження складу конкурсної комісії з відбору інвесторів-забудовників”.

 

Відстеження здійснено: управлінням архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

 

Цілі прийняття регуляторного акту:

а) відкрите та прозоре визначення інвесторів-забудовників, які запропонують найкращі пропозиції на проведення відповідних робіт;

б) покращення технічних характеристик будівель комунальної власності;

в) збільшення техніко-економічних показників об'єктів будівництва комунальної форми власності.

 

Строк виконання заходів з відстеження: з 01.08.2018 до 31.08.2018

 

Тип відстеження: періодичний.

 

Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних: для відстеження результативності регуляторного акта здійснювався аналіз даних щодо проведених конкурсів з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудови мансардних поверхів та реконструкції будівель комунальної власності, які надані відділом цивільної та промислової забудови управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

 

Кількісні та якісні значення показників наступні: з моменту набрання чинності регуляторного акта за пропозиціями департаменту архітектури, містобудування та земельних ресірсів виконавчим комітетом міської ради проведено конкурс інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудови мансардних поверхів та реконструкції будівель комунальної власності.

 

Показник

2015 рік

2016 рік

2017 рік

Кількість проведених конкурсів

-

1

-

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: даний регуляторний акт не досяг своєї мети та потребує приведення у відповідність до чинного законодавства України шляхом визначення поверховості будівель комунальної власності відповідно до містобудівної документації на місцевому рівні.

           

 

 

В.о. начальника управління                                                                                                               З. Пилипчук

 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!