Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської від 27.05.2021 року № 488 «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів у громадському транспорті загального

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської від 27.05.2021 року № 488 «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів у громадському транспорті загального користування»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської від 27.05.2021 року № 488 «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів у громадському транспорті загального користування».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: часткове забезпечення співвідношення собівартості транспортних послуг по перевезенню пасажирів до фактичного рівня витрат перевізників.

Безперервний on-line контроль за дотриманням схем та розкладів руху транспортних засобів з використанням даних GPS-моніторингу.

Підвищення безпеки перевезення пасажирів та експлуатації транспортних засобів, покращення якості послуг, що надаються населенню та гостям міста.

Строк виконання заходів з відстеження: з 21.06.2022 року по 01.07.2022 року.

Тип відстеження: повторне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та показники, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: дані, що наявні в управлінні транспорту та зв’язку.

Кількісні та якісні значення показників:

Якісні показники:

1) збільшення надходжень від сплати суб’єктами господарювання обов’язкових податків та платежів;

2) покращення рівня транспортного обслуговування шляхом забезпечення високої регулярності руху та забезпечення належного технічного стану рухомого складу;

3) покращення фінансово-господарського стану суб’єктів господарювання;

4) придбання більш сучасного рухомого складу, проведення їх ремонтів та технічного обслуговування;

5) стабільна робота транспортної галузі.

Кількісні показники:

Кількісні показники

2021 рік

Кількість скарг пасажирів щодо роботи перевізників (його персоналу)

89

Показники регулярності руху (випуск на лінії)

97%

Зростання можливості оновлення рухомого складу

-

Зменшення кількості повернень рухомого складу з маршрутів по технічним причинам на

20%

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: у зв’язку з підвищенням вартості палива та інших витратних матеріалів, прийняття регуляторного акта сприяло встановленню тарифів у часткову відповідність до економічно обґрунтованих витрат перевізників, і як наслідок, забезпечило належне, ефективне транспортне обслуговування мешканців та гостей міста Хмельницького.

З повагою

в.о. начальника управління                                                                      Сергій ШЕПУРЕВ

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!